На сайте nachodki.ru можно купить фонари

За незаконну вирубку лісу та лісосмуг передбачена кримінальна відповідальність

   Із настанням осені мешканці сільської місцевості почали активно запасатись дровами для опалювального сезону. Частина населення купує їх законним шляхом, але є і ті, хто намагається забезпечити себе опалювальною сировиною в інший спосіб. У спробах зекономити купують деревину не в державних лісгоспах, а в осіб, які нелегально цим займаються, або самі йдуть до лісу чи лісосмуг та вирубують дерева.

   Вкотре нагадуємо про неприпустимість знищення зелених насаджень, чим завдається шкода навколишньому середовищу. До того ж такі дії караються законом. Слід всім пам’ятати, що ліси є нашим національним багатством та перебувають під охороною держави, а осіб, які займаються незаконною вирубкою лісу та лісосмуг чекають штрафи. Згідно зі статтею 153 Кодексу України про адміністративні правопорушення, - від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб або фізичних осіб-підприємців - від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, передбачена кримінальна відповідальність для осіб, які займаються незаконною порубкою або незаконним перевезенням, зберіганням та збутом лісу. Статтею 246 Кримінального кодексу України передбачається штраф від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт строком до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

   Правоохоронці наголошують: законно та безпечно для себе й для оточуючого середовища деревину для опалювального сезону можна придбати у лісогосподарських підприємствах. Не давайте нелегальним підприємцям збагачуватись за ваш рахунок, знищуючи при цьому довкілля.   Зупинімо незаконну вирубку лісу разом.

© 2007 - 2023 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.