На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Набирає обертів безпековий проєкт «Поліцейський офіцер громади»: до виконання завдань повністю готові 17 «шерифів»

   Сьогодні очільник ГУНП в Одеській області Микола Семенишин вручив їм сертифікати та ключі від Renault Duster. На урочистий захід були запрошені представники місцевої влади та самоврядування, об’єднаних територіальних громад, Одеського державного університету внутрішніх справ, духовенства та масмедіа.

   Транспортні засоби отримали поліцейські офіцери громад, які забезпечуватимуть правопорядок у Березівській, Старомаяківській, Бородінській, Саф’янівській, Вилківській, Дальницькій, Визірській, Таїровській, Роздільнянській, Великомихайлівській, Новоборисівській, Захарівській та Балтській ОТГ. Крім автомобілів, їм вручили устаткування, що включає бензопили, гідравлічні ножиці, пошукові ліхтарі, помпові рушниці та інші речі, необхідні для виконання екстрених завдань.

   «Завдяки спільним зусиллям ми з вами успішно реалізовуємо пріоритетні завдання щодо створення безпечного середовища для жителів та гостей країни, які були визначені під час загальнонаціонального Безпекового форуму за участю Президента України, депутатів Верховної Ради, керівників об’єднаних територіальних громад, центральних органів виконавчої влади. Зокрема, це стосується проєкту «Поліцейський офіцер громади», - зазначив керівник поліції регіону Микола Семенишин під час урочистостей і подякував за це присутнім.

   Начальник ГУНП в Одеській області також відзначив, що цей проєкт демонструє надзвичайно високий рівень довіри населення і на сьогоднішній день з 91-ї ОТГ, які створені на Одещині, 37 громад вже підписали з правоохоронними органами меморандум про співпрацю та партнерство.

   «Сьогодні ми маємо 17 підготовлених поліцейських, що пройшли відбір, навчання, які є елітою Національної поліції і якісно надаватимуть послуги жителям 13-ти ОТГ. Я маю велику надію, що саме ПОГи відіграють надзвичайно важливу роль в якісному наданні поліцейських послуг людям», - сказав Микола Семенишин.

© 2007 - 2023 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.