Вхід до незаконного виробництва здійснювався із приміщення сауни приватного будинку через замаскований та спеціально облаштований «лаз». Сировина, поліграфія, фільтри та інше майно доставлялося до «цеху» за допомогою гідроліфта. Промислові потужності дозволяли виготовляти до 30 тисяч пачок цигарок на добу.
До організації «бізнесу» причетні 46-річний мешканець Черкас та 37-річний одесит. Вони ретельно підійшли до підготовки з облаштування підпільного тютюнового виробництва. Для початку обрали земельну ділянку у Роздільнянському районі Одеської області та закупили спецтехніку для облаштування промислових потужностей. Надалі на цій ділянці викопали підвальне приміщення, куди встановили техніку, а зверху побудували будинок.
Також організатори подбали й про заходи конспірації. Вхід до незаконного виробництва здійснювався через замаскований та спеціально облаштований «лаз» в сауні будинку. І знаходився він під лавкою для сидіння.
Для постачання на виробництво сировини, поліграфії, фільтрів та інших комплектуючих використовували гідроліфт, що знаходився всередині будинку. У такий же спосіб вивантажувалась і готова до збуту тютюнова продукція. Окрім того, аби замаскувати споживання значної кількості електроенергії, фігуранти встановили дизельну електропідстанцію.
За даними правоохоронців, у цеху працювали мешканці прилеглих регіонів вахтовим методом. Виробничі потужності дозволяли виготовляти до 30 000 пачок на добу.