На сайте nachodki.ru можно купить фонари

В сервісному центрі МВС Роздільної, чоловік намагався обміняти фальшиве посвідчення водія на справжнє

   Посвідчення водія чоловік нібито отримав 21 квітня 2021 року, у місті Гола Пристань, Херсонської області. Минуло два роки та 26-річний юнак вирішив обміняти його на постійне. Адміністратором сервісного центру МВС № 5146 було виявлено факт посвідчення водія з ознаками підробки.

   Але він не врахував, що керуючись принципом  екстериторіальності, а це отримання обраної послуги там, де вам зручно  – всі відповідні бази, якими користуються адміністратори, єдині. Під час перевірки за Єдиним державним реєстром МВС було з’ясовано, що посвідчення водія взагалі не видавалося цьому громадянину.

   Отримавши офіційну інформацію про те, що посвідчення водія дійсно існує, але видано чоловіку з іншими анкетними даними, працівники сервісного центру викликали наряд поліції.

   Тепер усі обставини з'ясовують правоохоронці. Тож принцип невідворотності покарання працює.

od.npu.gov.ua

© 2007 - 2023 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.