Шановні ліквідатори катастрофи на Чорнобильській атомній станції, ветерани та колеги!

Багато горя випало на долю багатостраждального українського народу трагічних та скорбних дат, пам’ять спогади про які пронизує сердце сльозами…

26 квітня 1986 року в історії України є однієї з таких трагічних дат. Адже 33 роки тому назад страшна біда спіткала, не тільки нашу  державу, але й увесь світ. Чорнобильська катастрофа стала загальнонаціональною і особистою бідою кожного громадянина. Завдяки, мужнім, героїчним та самовідданим діям, українських пожежних-рятувальників, які першими вступили у смертоносний бій з підступним атомом,  у тому числі наших земляків, нам вдалося вижити.

 У ту важку для своєї країни годину, Ви не залишилися осторонь біди, і до кінця виконали свій громадянський обов’язок перед Батьківщиною та своїм народом. Чорнобильська трагедія назавжди залишиться чорною плямою в серцях усіх наших громадян.

Ми пишаємося Вашою мужністю, стійкістю, почуттям високого патріотизму.

Шановні герої-ліквідатори, висловлюємо Вам глибоку вдячність за все, що ви зробили для нашої країни і народу України. Зичимо, Вам міцного здоров'я, добра і щастя всім, хто захистив народ від техногенної ядерної катастрофи, хто постраждав від наслідків Чорнобильського атомного монстра.

Нехай у Ваших родинах завжди будуть затишок і благополуччя, мирне небо і ясне сонце над головою!

 Дозвольте висловити Вам вдячність і глибоку вдячність за все, що Ви зробили для нашої країни і народу України.
                                                                
                                                                Роман Семак,
                                                                начальник 5-го ДПРЗ
                                                                ГУ ДСНС України в Одеській області