На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Шановні жителі Роздільнянського району!

Ця свято укотре нагадує нам, що Україна, єдина держава і ми – єдиний народ! Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших щоденних спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, зобов’язані підтримати і продовжити героїчні досягнення наших предків, виправдати сподівання та стати гордістю для наших нащадків. Нехай же наша діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут та розквіт духовності українського народу.
Щиро бажаю усім міцного здоров’я, достатку і злагоди у родинах, сил і натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо Роздільнянського району та всієї України!
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, незалежної, демократичної та могутньої України!
Тож, прийміть найщиріші привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України! Слава Україні!

 

З повагою, начальник 5-го Державного пожежно-рятувального загону
ГУ ДСНС України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту –
Олександр ЯРОВИЙ