На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Одещина отримає рекордну суму субвенцій на розвиток соціально-економічної сфери

    Тож у 2019-2020 роках малі міста в області, є сподівання, зможуть зайнятися ремонтом доріг, будівництвом сучасних шкіл, дитячих садочків та інших соціально значущих об’єктів.
 
    Уряд схвалив рішення про виділення 1,4 мільярда гривень на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету за сприяння Асоціації міст України.
 
    Як повідомляють в її одеському регіональному відділенні, Кабінет Міністрів розподілив субвенцію між містами та селищами Одеської області так, що найбільша сума дістанеться малим містам Рені та Роздільна (по 14, 28 мільйона гривень), а інші населені пункти отримають від 12 до 2 мільйонів гривень відповідно до своїх потреб.
 
   Виділені кошти мають піти на капітальні ремонти шкіл, закупівлю комп’ютерів, мультимедійних дощок, проекторів, медичного обладнання для лікарень та на реалізацію інших проектів. На кошти з держбюджету місцевій владі доручили також побудувати нові спортмайданчики, парки та поля для міні-футболу.
 
   Зазначимо, щорічно на субвенції регіонів з бюджету країни виділяють кілька мільярдів гривень. Наприклад, у 2018 році на розвиток направили 4 мільярди, а у бюджеті на 2019 рік закладено 5 мільярдів гривень.
 
   Але існує й небезпека, з якою досі стикалися малі міста України при виділенні субвенцій з бюджету країни. Про це заявив голова Асоціації міст України (АМУ), мер Києва Віталій Кличко. За його словами, потенційні втрати місцевих бюджетів через несвоєчасне перерахування державою субвенції у 2017-2018 роках у разі звернення в суд підприємств по всій Україні можуть скласти гігантську суму — 7 мільярдів гривень.
 

Ірина КИРПА

www.umoloda.kiev.ua