«ДПС закликає максимально використовувати дистанційний формат спілкування»

   Роздільнянська ДПІ Южненського управління Головного управління ДПС   в Одеській області повідомляє, що здоров’я та безпека платників – головний пріоритет ДПС як соціально-відповідального державного органу. У зв’язку зі спалахом і розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій Державна податкова служба України наполегливо рекомендує  платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби. Особливо якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до ЦОП, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою). 
         Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування ЦОП, просимо вас дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій: 
        за можливості користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами; 
        не створювати скупчення людей у ЦОП. Пам’ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метра); 
уникайте контакту з усіма, хто має жар та кашель. 
        ВАЖЛИВО: якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, у яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, просимо вас залишитися вдома та утриматися від відвідування ЦОП. 
          ДПС звертається з проханням зменшити надходження паперових документів та користуватись засобами електронного зв’язку та поштою. 
За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 2 МБ). 
          Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС. 
Засобами Електронного кабінету також надано можливість подати заяви для отримання адміністративних послуг, зокрема: 
           картки платника податків; відмітки у паспорті громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків; 
          реєстрації реєстратора розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок; 
         включення неприбуткового підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій, внесення змін до цього Реєстру, витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій; 
         довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. 
          За допомогою Електронного кабінету можливо отримати результати надання адміністративних послуг, зокрема: 
         довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи; 
         відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків; 
        копії реєстраційних посвідчень реєстраторів розрахункових операцій направляються на адресу електронної пошти заявника (оригінал можна буде отримати після закінчення карантину). 
         На період карантину Роздільнянський ЦОП здійснює прийом громадян з 10 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (щоденно та за попереднім записом по телефону (04853)3-11-04) з обідньою перервою з 13 год.00 хв. до 13 год. 45 хв. та з технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10 – 15 хв.
         Працівники Контакт-центу ДПС, які надають інформацію платникам податків з питань стану обробки електронної звітності та інших електронних сервісів за номером телефону 0 800 501 007 (напрям 0), будуть працювати на період карантину з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. у черговому режимі. 
        У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом платника слід звернутись до служби підтримки за телефоном 0 800 501 007 (напрямок 0) або за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/. 
        Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і просимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточення! 
 
 
Роздільнянська ДПІ
 

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити