Підприємцям – єдинникам 3-ї групи потрібно звітуватись щокварталу

   Роздільнянська ДПІ Южненського управління Головного управління ДПС   в Одеській області нагадує, відповідно до п.291.4 Податкового кодексу приватні підприємці - платники єдиного податку 3 групи зобов’язані звітуватись щокварталу. Форма податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця затверджена наказом Мінфіну від 19.06.2015 р. № 578.

         Декларацію потрібно подати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (пп. 49.18.2 ПКУ). Граничний термін подання декларації за за І квартал 2020 року - до 12 травня 2020 (включно).

        Згідно п.пп.45.1, 296.4 ПКУ, звітувати слід до податкової за місцем реєстрації платника податку.

       Також у податковому відомстві нагадують, відповідно до п. 49.3 ПК, податкова декларація подається за вибором платника податків і один із таких способів:

- особисто підприємцем або уповноваженою на це особою;
-  надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення !!! (Не пізніше ніж за 5 календарних днів до закінчення граничного строку подання звітів);
- засобами електронного зв'язку в електронній формі.

        Крім того, необхідно пам’ятати, приватні підприємці-єдинники третьої групи  сплачують податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання декларації. Наголошуємо, граничний строк сплати єдиного податку за І квартал 2020 року – 20 травня.

       Для правильного заповнення податкової звітності пропонуємо платникам проглянути відеоурок «Заповнення квартальної декларації фізичними особами-платниками єдиного податку, які перебувають на ІІІ групі»:

tax.gov.ua
www.youtube.com
www.facebook.com


Роздільнянська ДПІ

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити