На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Сплатити майнові податки треба протягом шістдесяти днів від моменту отримання податкового повідомлення-рішення

         Роздільнянська ДПІ Южненського управління Головного управління ДПС   в Одеській області продовжує роз’яснювати, що кожен власник нерухомості чи землі, який отримав податкове повідомлення-рішення про нараховану суму податку зобов’язаний протягом 60 днів перерахувати  на зазначені реквізити суму визначеного платежу.

         Однак, якщо Ви отримали податкове повідомлення-рішення від ДПС про нараховану суму податку на майно, що Вам не належить, або ж повідомлення містить неточну інформацію щодо належного Вам майна,  провести звірку можна у Центрі обслуговування платників. Фахівці податкової служби в телефонному режимі поінформують про підстави нарахування майнових податків та нададуть необхідні консультації щодо виконання податкових зобов’язань.  

        Нагадаємо, що в зв’язку із запровадженими обмеженнями через пандемію COVID-19 прийом відвідувачів у Центрі обслуговування платників при Роздільнянській державній податковій інспекції здійснюється кожного дня з 10-00 до 17-00, крім п’ятниці з 10-00 до 15-45, обідня перерва з 12-00 до 12-45.

         Отримати консультації та провести звірку можна за місцем Вашої податкової адреси.


 
 Роздільнянська ДПІ

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.