На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Операція «Урожай-2020»: триває

   Роздільнянська  державна податкова інспекція  ГУ ДПС в Одеській області повідомляє, що з травня 2020 року розпочато операцію «Урожай», метою якої є виявлення та запобігання використанню схем ухилення від оподаткування суб’єктами, що здійснюють діяльність у галузі  сільськогосподарського виробництва. Виявлення та залучення до оподаткування громадян, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та самостійно їх обробляють, а також фізичних осіб, які власною сільськогосподарською технікою надають послуги з обробітку землі та збирання врожаю чи надають її в оренду, отримуючи при цьому не задекларовані доходи, з яких не сплачені податки.

   Так, відповідно до пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України, доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй для ведення особистого селянського господарства та/або на земельних частках (паях), виділених в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, підлягає оподаткуванню на загальних підставах (18 % ПДФО та 1,5% військовий збір). Платники податків зобов’язані включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.
Під час операції, яка розпочалася  цього року, виявляються особи, які систематично здійснюють обробіток земельних ділянок (як власних, так і орендованих) з метою отримання прибутку та ухиляються від оподаткування, не мають офіційної реєстрації як суб’єкта господарської діяльності, використовують нелегальну працю найманих працівників або виплачують їм зарплатню нижче мінімального рівня.  Якщо працівнику,  який виконав місячну норму праці,  нараховано заробітну плату в меншому розмірі, ніж мінімальний, роботодавець проводить доплату до його рівня. З 01 вересня 2020 року встановлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі — 5000 грн.

   Також  нагадуємо: у разі порушення умов п.п.165.1.24 п.165.1 ст.165 ПКУ під час реалізації фізичною особою власної сільгосп продукції (крім продукції тваринництва) сума доходу, отримана від такого продажу, включається до загальногомісячного (річного) оподатковуваного доходу платника та оподатковується на загальних підставах.
 

Роздільнянська ДПІ

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.