На сайте nachodki.ru можно купить фонари

До уваги одержувачів одноразової компенсації ЄСВ!

   Роздільнянська  державна податкова інспекція  ГУ ДПС в Одеській області повідомляє, УВАГА платники податків, що підпадають під умови Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1234 «Про затвердження Порядку надання одноразової компенсації суб’єктам господарювання та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 302».

   Також звертаємо увагу на те, що заява на отримання одноразової компенсації подається засобами електронного зв’язку в електронній формі у форматі (стандарті), затвердженому в установленому порядку, з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» із зазначенням всіх обов’язкових реквізитів та з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису. Можливість подання заяви (форма J1392101) передбачена засобами ІТС «Електронний кабінет».

   ЗАЯВИ НА ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ, ЯКІ ПОДАНІ ПЛАТНИКАМИ  У ФОРМАТІ  «PDF» ДО РОБОТИ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!


Роздільнянська ДПІ

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.