На сайте nachodki.ru можно купить фонари

До уваги платників податків та відвідувачів центру обслуговування платників

   Роздільнянська ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області інформує, що з метою дотримання норм Постанови Кабінету Міністрів України  від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідеміологічних заходів», на час проведення карантинних заходів робота щодо отримання адміністративних та інших послуг організована таким чином:

   Прийом платників в ЦОП здійснюється за попереднім записом на конкретну годину прийому (за номером телефону, який вказано при вході до ЦОП та на субсайті Територіальних органів Головного управління ДПС в Одеській області у розділі «Анонси» та «Контакти») виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності.

   Прийом всієї вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснюється через скриньки при вході до ЦОП, через режим листування в Електронному кабінеті, поштою.
Результати розгляду (довідки, витяги, реєстраційні посвідчення тощо) підписані та завірені печаткою можуть направлятись податковим органом на адресу електронної пошти заявника (за погодженням - інший вид електронної комунікації), а оригінал платник зможе отримати після закінчення карантину.

   У разі невідкладної необхідності результат розгляду видається за попереднім узгодженням за телефоном дати та часу візиту до ЦОП.

   До ЦОП платники мають право заходити тільки у захисній масці, рукавичках, та після дезінфекції рук.

   Слід зазначити, що ДПС надає перевагу дистанційній комунікації. Тому пропонуємо платникам податків користуватися безкоштовним он-лайн сервісом  ДПС «Електронний кабінет платника», який дозволяє в режимі реального часу подавати заяви на адмінпослуги, звітність, отримувати  послуги в електронній формі, актуальні відомості з реєстрів і інших корисних ресурсів.

   ВАЖЛИВО: якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо) або нещодавно контактували з хворими на COVID-19 просимо вас залишитися вдома та утриматися від відвідування ЦОП!
 
   Просимо з розумінням поставитись до ситуації, приносимо вибачення за можливі незручності.
 


Роздільнянська ДПІ

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.