Місячник з благоустрою міста Роздільна

   Шановні жителі міста Роздільна!

   З метою наведення належного порядку у місті після зимового періоду  рішенням виконавчого комітету Роздільнянської міської ради від 29.03.2018 р. № 57  оголошено проведення місячника з благоустрою та належного санітарного стану міста Роздільна з 10 квітня по 10 травня 2018 року.

   Відповідно до затвердженого плану заходів з наведення належного санітарного стану міста Роздільна керівникам підприємств, організацій, установ усіх форм власності, учбових закладів, власникам закладів торгівлі та побутового обслуговування населення, власникам індивідуальних будинків, ОСББ протягом місячника з благоустрою потрібно забезпечити наведення порядку на прилеглих територіях.

   Також повідомляємо , що в разі потреби надання допомоги щодо вивезення сміття за результатами прибирання  пропонуємо звертатися до  інспекції з благоустрою  міста за тел. 3-14-53, 3-25-75

   Доводимо до відома, що  протягом проведення місячника Інспекцією з благоустрою будуть проводитися рейдові перевірки щодо виконання заходів з належного санітарного стану міста.

   Ми звертаємось з проханням до Роздільнянців, до всіх, кому не байдужий вигляд нашого міста, прийняти активну участь у заходах з благоустрою: покращення зовнішнього вигляду фасадів будинків, прибудинкових територій, озеленення, прибирання сміття, у проведенні місячника з благоустрою.

Голова Інспекції з благоустрою міста Роздільна,
Перший заступник міського голови Ю.П.Тесніков