Спас іде – гостей веде!

   18 серпня 2018 року об 10.00 в смт. Лиманське на березі лиману розпочнеться Перший відкритий районний фестиваль меду «Спас іде – гостей веде!».

    Це свято  об’єднає всіх зацікавлених людей, професійних бджолярів-пасічників району та області, які матимуть змогу взяти участь у фестивалі та презентувати на виставці - ярмарку медову продукцію, поділитися своїм мистецтвом і знаннями щодо розведення і утримання бджіл, виробництво різних сортів меду тощо. Бджолярі  матимуть змогу  отримати інформацію про  ринки збуту  своєї продукції,  як на  території України так і за її межами.

   Метою фестивалю є популяризація медового туризму Одещини через унікальну автентичну кухню у поєднанні з історією, культурою та традиціями краю.

   За підтримки Одеської обласної державної адміністрації  в рамках проведення фестивалю  відбудеться  круглий стіл з організації кластеру бджолярів «Мед Причорномор’я».

   Учасників  та відвідувачів  фестивалю  розважатимуть виступи шоу-групи “БесарабіЯ”, творчих колективів  Ізмаїльського, Кодимського  та Роздільнянських районів. 

   В програмі фестивалю  передбачено парад «бджілок», смачні частування, численні майстер-класи, розваги  для дорослих та дітей,  проведення виставок декоративно - ужиткового мистецтва: іграшки, авторська біжутерія, сумки, листівки, вишитий одяг, косметичні засоби на основі меду, вазони багато цікавих  несподіванок.

   Бажаючі можуть  дістатися до  смт  Лиманське  рейсовими  автобусами ТОВ  «Роздільнатрансервіс», які  відправляються  від зупинки  залізничний вокзал  об 7.20, 8.10, 9.00, 9.30, 9.50 годин
                  

  Роздільнянська районна державна адміністрація