Конкурс фотографії «Місто в об’єктиві»

    Участь у Фотоконкурсі може взяти кожен, хто захоплюється фотографією та бажає підготувати фотороботу відповідно до тематичної спрямованості Фотоконкурсу, вимог до виготовлення та оформлення робіт.


Умови проведення Фотоконкурсу

1. Фотоработи можуть бути будь - якого жанру за тематикою «Місто в об’єктиві», тобто фотографії повинні бути зроблені на території м. Роздільна і бути сюжетно пов'язані з містом (щоб було видно визначні архітектурні та інші споруди, будинки, вулиці, які ідентифікують з нашим містом, незвичні ракурси або невідомі місця тощо).
 Роботи не рецензуються та  залишаються у розпорядженні організаторів з правом некомерційного використання.
2. Вимоги до конкурсних робіт:
- на конкурс подаються кольорові та  чорно - білі фотороботи;
- учасник може подати на Фотоконкурс не більше трьох авторських робіт.
- розмір фотографії - мінімальний розмір 20 x 30 см.
- до кожної роботи додається етикетка з назвою роботи, прізвище, ім’я та по-батькові
автора (із зворотного боку).

Порядок проведення фотоконкурсу

Фотоконкурс проводиться  в 2 етапи:
- з 02.09.2019 р. - 27.09.2019 р. – прийом робіт, перегляд робіт конкурсною комісією, підведення підсумків, визначення переможця.
- 28.09.2019 р. – виставка фоторобіт на площі біля РДА,  визначення переможця Призу глядацьких симпатій (голосування глядачів шляхом проставляння кольорової позначки на  фотографії, яка сподобалася).
Один глядач має право залишити тільки одну позначку. Для об’єктивного голосування допускається відео нагляд.

Порядок нагородження переможців Конкурсу

1. Церемонія нагородження переможців Конкурсу проводиться в обстановці широкої гласності під час урочистостей до святкування Дня міста за участю керівництва міської ради,  представників її депутатського корпусу, керівників підприємств, установ й організацій, громадськості міста.
2. Грамоту міської ради та цінні подарунки вручає Роздільнянський міський голова або, за його дорученням, секретар ради чи один із заступників.
3. Умови і підсумки проведення Конкурсу оприлюднюються у міських засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.


За довідками звертатися: вул. Муніципальна, 17, Роздільнянська міська рада, загальний відділ (каб. 4, ІІ поверх, тел. 3-11-92).