На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи!

У ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС брали участь роздільнянські пожежні та мешканці Роздільнянського району.
Ліквідатори  аварії на Чорнобильській АЕС пройшли випробування на мужність і стійкість, проявивши високі моральні та патріотичні якості, глибоке розуміння особистої відповідальності перед Батьківщиною та майбутніми поколіннями. 
На жаль, багато з ліквідаторів не дожили до 34-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Ми схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто жертвуючи своїм здоров’ям, передчасно пішов з життя, рятуючи рідну землю від смертоносного атому.
Висловлюємо глибоку вдячність за все те, що ви зробили для нашої країни. Низький Вам уклін за мужність та героїзм, самовідданість та силу духу.
 Нехай залишиться у минулому та ніколи більше не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті трагічні події навчить нас цінувати мир та життя.
Дорогі ліквідатори!
Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, бадьорості духу та довгих років життя! Нехай у Ваших родинах завжди буде добробут та мирне неб над головою!

З повагою,

         начальник 5-го ДПРЗ
ГУ ДСНС України в Одеській області,
          полковник служби цивільного захисту Олександр ЯРОВИЙ
 

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.