Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи!

В історії українського народу є трагічні дати, спогади про які, пронизують серце гострим болем. Одна з таких дат – 26 квітня 1986 року, коли на Чорнобильській атомній електростанції сталася одна з найбільших техногенних катастроф, яких зазнало людство. Минають десятиліття, а Чорнобильська трагедія  залишається і буде залишатися скорботною датою у пам’яті мільйонів людей.
Подвиг заради майбутнього України здійснили - пожежні, військовослужбовці, правоохоронці, інженери, медики, водії транспортних підприємств, шахтарі, будівельники, зв’язківці та представники інших професій, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

У ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС брали участь роздільнянські пожежні та мешканці Роздільнянського району.
Ліквідатори  аварії на Чорнобильській АЕС пройшли випробування на мужність і стійкість, проявивши високі моральні та патріотичні якості, глибоке розуміння особистої відповідальності перед Батьківщиною та майбутніми поколіннями. 
На жаль, багато з ліквідаторів не дожили до 34-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Ми схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто жертвуючи своїм здоров’ям, передчасно пішов з життя, рятуючи рідну землю від смертоносного атому.
Висловлюємо глибоку вдячність за все те, що ви зробили для нашої країни. Низький Вам уклін за мужність та героїзм, самовідданість та силу духу.
 Нехай залишиться у минулому та ніколи більше не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті трагічні події навчить нас цінувати мир та життя.
Дорогі ліквідатори!
Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, бадьорості духу та довгих років життя! Нехай у Ваших родинах завжди буде добробут та мирне неб над головою!

З повагою,

         начальник 5-го ДПРЗ
ГУ ДСНС України в Одеській області,
          полковник служби цивільного захисту Олександр ЯРОВИЙ