Амбулаторії Болгарки, Кам’янки та Яковлівки отримали новенькі авто (фото)

   «Розвиток медицини — один із пріоритетів Стратегічного плану дій «Розумний регіон» на 2017-2019 роки голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. І одним із напрямків є забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості.

   28 березня голова райдержадміністрації Наталія Бараненко разом з головним лікарем КНП СВТГРР «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Костянтином Кірпиченко, Кам’янським та Яковлівським сільськими головами Миколою Петровським та Валентиною Павличенко отримали сучасні автомобілі Renault Duster від заступника голови облдержадміністрації Сергія Колебошина для нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини у с.Болгарка, с.Кам’янка та с.Яковлівка.

   Автомобілі придбано за рахунок субвенції з державного бюджету. Наявність транспорту буде сприяти покращенню надання якісної медичної допомоги мешканцям району. Машини було закуплено в рамках програми Президента України з реформування сільської медицини.

Сектор комунікацій з громадськістю Роздільнянської РДА

 

HEADER 

Reply
 
+1
Рішення районної ради:
1. Надати згоду на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянськог о району службового автотранспорту для медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості, згідно з додатком (додається).
2. Комунальному некомерційному підприємству спільної власності територіальних громад Роздільнянськог о району «Роздільнянськи й районний центр первинної медико – санітарної допомоги» після отримання рішення про передачу службового автотранспорту, здійснити заходи по прийняттю в комунальну власність та в оперативне управління підприємства.
3. Комунальному некомерційному підприємству спільної власності територіальних громад Роздільнянськог о району «Роздільнянськи й районний центр первинної медико – санітарної допомоги» після затвердження актів прийняття-перед ачі, забезпечити його державну реєстрацію, зарахування на балансовий облік указаного службового автотранспорту та його відповідне експлуатаційне обслуговування.

И шо ви скажите??
Reply
 
0
Службовий автотранспорт для амбулаторій був закуплений Департаментом охорони здоров’я Одеської ОДА за рахунок субвенції з державного бюджету.
У зв'язку з тим, що заклади первинної допомоги знаходяться на балансі Роздільнянської районної ради, автотранспорт приймає вона для подальшої передачі на сільські ради.
Reply
 
0
Не вводите в оману. Сельсоветы не получать машины, они на балансе центра первичной медпомощи и будут обслуживать 3 АСМ.

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити