В Яковлівці збудують сучасний центр сімейної медицини

   8 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Наталія Бараненко взяла участь у закладені першого каменю на місці будівництва центру загальної практики сімейної медицини на території Яковлівської сільської ради у селі Яковлівка.

   У рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерство охорони здоров’я України працюють над створенням ефективних спроможних мереж сучасних закладів первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості.

   Голова Яковлівської сільської ради Валентина Павличенко, як господарка, привітала з цієї чудової нагоди присутніх жителів села та вручила хліб з рушником підрядній бригаді, яка відповідає за будівництво даного приміщення.

   Під час свого привітального слова, голова райдержадміністрації Наталія Бараненко зазначила, що будівництво амбулаторії дозволить створити належні умови для роботи лікарів, залучити сімейних лікарів саме у сільську місцевість. Перший крок в сьому напряму було здійснено сільською радою, яка виділила з сільського бюджету кошти для купівлі службового житла для лікаря Людмили Грисюк , яка нещодавно відзначила новосілля у новому будинку.

   Також за рахунок субвенції з державного бюджету для амбулаторії вже придбані і передані сучасні автомобілі Renault Duster.
 

Сектор комунікацій з громадськістю Роздільнянської РДА


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити