На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Сергій Гриневецький відкрив приймальне відділення Роздільнянської центральної районної лікарні

 

  Голова ОДА Сергій Гриневецький очолив церемонію відкриття приймального відділення КНП СВТГРР «Роздільнянська центральна районна лікарня». Реконструкція відділення з встановленням сучасного медичного обладнання (зокрема, комп’ютерний томограф, цифровий рентген, апарат УЗД) відбулася в рамках реалізації Програми Президента України «Національний проєкт «Велике будівництво» (2020 рік).

   На церемонії були також присутні: т.в.о. директорки Департаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Одарій-Захар’єва, голова районної ради новоствореного Роздільнянського району Олександр Пресман, голова Роздільнянської райдержадміністрації Сергій Приходько, міський голова м. Роздільна Валерій Шовкалюк, генеральний директор закладу Валерій Кущенко.

   Були оглянуті приміщення відділення, склад яких, об’ємно-планувальні рішення та обладнання відповідають найсучаснішим вимогам до медичних закладів – це кімната для годування немовлят, операційна, зони очікування, маніпуляційний та перев’язочний кабінети, відділення гемодіалізу, зона для дітей, інфекційний бокс, експрес лабораторія, гардеробна, гіпсувальна кімната, жіноча оглядова, кабінет ендоскопії та навіть кімната для буйних пацієнтів.

   Окремо було відзначено дотримання нормам та вимогам щодо людей з обмеженими можливостями – це наявність зручних пандусів, відсутність порогів, спеціальне обладнання у вбиральнях. Також було звернуто увагу на влаштування критої зони для під’їзду «швидких».

   Сергій Гриневецький високо оцінив якість виконаних робіт на цьому соціально значущому об’єкті, який, як зазначив він, нічим не гірше, ніж аналогічні нові заклади в Одесі.

 

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.