На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Спалах гепатиту в Роздільній: Спеціалісти досі не знайшли джерела зараження

   Досі не встановлене джерело зараження локального спалаху вірусного гепатиту A, який стався у Роздільній в сімейному вогнищі, де під опікою перебуває 15 дітей.

   Про це повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на Одеський лабораторний центр МОЗ України.

   На сьогодні кількість захворілих залишається незмінною – 15 дітей та мати. У хворих легкий перебіг захворювання, вони перебувають на амбулаторному лікуванні під медичним спостереженням сімейного лікаря. Спеціалісти обстежили 15 осіб, які безпосередньо контактували з хворими, та відібрали проби на предмет джерела зараження. Всі результати виявились негативними.

   Досі залишається непідтвердженою версія, що гепатит сім'я могла підхопити на відпочинку в Єгипті.

   Зазначимо, гепатит A – це захворювання печінки, спричинене вірусом. На відміну від гепатитів B і С, гепатит A не провокує розвиток хронічної хвороби печінки й рідко закінчується смертю. За даними Всесвітньої організації здоров'я майже всі люди, уражені гепатитом A, повністю одужують і у них формується пожиттєвий імунітет до хвороби. Передається гепатит фекально-оральним шляхом. Іноді захворювання може розповсюдитись через воду.

   Фахівці зазначають, що переважна більшість (80%) хвороб печінки, таких як цироз та гепатоцелюлярна карцинома викликані саме вірусними гепатитами. В Україні близько 1,3 млн людей хворих на гепатит C і понад 500 тис. українців інфіковані гепатитом B.

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.