На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Київські журналісти зняли документальний фільм про лікаря з Одещини

   Видання "Українська правда" зняла документальний фільм про лікаря-анастезіолога з Роздільної Івана Черненка, історію якого журналісти публікували у жовтні минулого року.

   Про це повідомила головний редактор видання Севгіль Мусаєва.

   За її словами, поки що фільм бере участь у документальних фестивалях, а редакція може робити тільки закриті покази.

   "Восени багатьох з вас вразила історія лікаря з Одещини Івана Черненка, опублікована на УП. Про те, як він дістається до роботи 4 години, рятує людей та отримує заробітню плату у 7 тисяч гривень. Це був щоденник - більше 30 тисяч знаків тексту, написаного самим Іваном.  Відверто і талановито.  А потім ми вирішили зняти про Івана фільм. Насправді, це мав бути фільм про медичну реформу, а вийшов фільм-присвята лікарям, де Іван - центральний герой.  У ці два дні чергування, які режисерська команда провела у лікарні, до Івана потрапив пацієнт у дуже важкому стані. Буде він жити чи ні залежить, на жаль, не від професійності Івана та його колег, а від недореформованої медичної системи", - повідомила вона.

izbirkom.org.ua

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.