На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Захарівська лікарня змогла захистити свою незалежність

   Емоційно насищеним був робочий візит директора Департаменту охорони здоров᾿я Одеської ОДА Наталії Одарій-Захар’євої у Роздільнянський район Одеської області.

   З цього візиту всі причетні до галузі охорони здоров’я зрозуміли, що держава не може утримувати заклади медицини у звичних обсягах.

   У багатьох лікарнях Одещини утворилася заборгованість з виплат заробітних плат медичним працівникам.

   Серед шляхів вирішення проблеми було запропоновано на рівні районів об’єднати лікарні вторинного рівня: створити одну опорну, а з інших зробити філії.

   Саме для того, щоб визначитися з цим питання, в Роздільнянській райдержадміністрації відбулася велика нарада за участі депутата Одеської обласної ради Андрія Бабенка, начальника Департаменту охорони здоров᾿я Одеської ОДА Наталії Одарій-Захар’євої, керівників району Сергія Приходька і Олександра Пресмана та голів територіальних громад району.

   Наталя Одарій-Захар’єва  наголосила, що врятувати лікарні від повного банкрутства і закриття можна лише об᾿єднавши їх. Це дасть змогу зекономити кошти і виплатити заборгованість медпрацівникам.

   З’ясувалося, що однією з лікарень колишніх районних центрів на Одещині, у якої не має кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати є Захарівська багатопрофільна лікарня!

   Це стало можливим завдяки правильно поставленій роботі та постійній підтримці і допомозі з боку Захарівської громади. Саме цей факт, а також підтримка депутата обласної ради Андрія Бабенка стали вирішальними, і в результаті Захарівську лікарню залишають в такому ж статусі, який вона має зараз. Щодо  Великомихайлівської та Роздільнянської лікарень, то пошуки варіантів їх об᾿єднання чи інших шляхів врегулювання ситуації ще тривають.
 

pulsodes.od.ua

 

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.