Співробітники ДСНС нагадали священослужителям - правила пожежної безпеки у культових спорудах

   Напередодні, Різдва Христового роздільнянські рятувальники нагадали священнослужителям церков - правила пожежної безпеки у культових спорудах. Адже, наближається одне з найвеличніших православних свят – Різдво Христове і тисячі вірян Роздільнянського району прийдуть на святкові Богослужіння, щоб помолитися Богу  у храмах.

   3 січня 2019 року з метою запобігання виникнення пожеж та різних надзвичайних подій під час та після проведення святкових Богослужінь – співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели профілактичний захід у культових спорудах м. Роздільна.

   Зокрема, співробітники ДСНС України відвідали у м. Роздільна Свято-Інокентівську та Свято-Миколаївську церкви, Балтської Єпархії УПЦ, що на вулицях – Тираспольська, 13 «В»  та Привокзальна, 14.

   Під час профілактичної бесіди майор служби цивільного захисту – Сергій Шморгал ознайомив настоятелів цих храмів з ситуацією з пожежами, що сталися у зимовий пожежонебезпечний період в житловому секторі на території Роздільнянського району та розповів з яких причин найчастіше виникають пожежі та надзвичайні події у культових спорудах.

   Також, співробітник ДСНС України нагадав священослужителям правила пожежної безпеки у культових спорудах, розповів їм про резонансні пожежі, що сталися у минулі роки в храмах Одещини та України та розповів їм, як правильно користуватися вогнегасниками, електропобутовими і газовими приладами, як не допустити перевантаження електромережі та короткого замкнення електропроводки.

   Рятувальник закликав настоятелів церков, щоб вони постійно доводили інформацію з пожежами, що сталися у районі та нагадували вірянам правила пожежної безпеки.
У свою чергу, священнослужителі відвідуваних храмів вважають, що нагадування про дотримання правил пожежної безпеки, ніколи не буває зайвим і такі спільні профілактичні заходи потрібно періодично проводити, особливо напередодні таких величних православних свят, як Різдво Христове та Пасха.

   «Нагадування правил пожежної безпеки, ніколи, не буває зайвим, і добре, що цю корисну справу ми робимо разом з рятувальниками. - Щодня у нас в Свято-Інокентійському храмі проводиться Богослужіння. У церкві знаходиться два порошкових вогнегасники «ВП-2», усі вони заправлені і знаходяться у робочому стані, автоматична пожежна сигналізація працює надійно і справно. – Після закінчення Богослужінь, ми нагадуємо нашим вірянам - правила пожежної безпеки, окрім того в храмі за кожним підсвічником закріплені відповідальні люди з числа вірян, які збирають недогарки свічок та кладуть їх у спеціальний металевий посуд. Після закінчення кожного Богослужіння ми обов’язково перевіряємо, чи не залишилися у храмі, десь не погашена свічка або тліючий недогарок. Дай Бог, щоб не було пожеж і нещасних випадків та хочу побажати, щоб Господь оберігав нас від пожеж та небезпечних подій», - розповів отець Олександр, протоієрей, настоятель Свято-Інокентійської церкви.

   Наостанок, рятувальники провели з священослужителями храмів - протипожежний інструктаж та роздали їй листівки з нагадуванням правил пожежної безпеки у культових спорудах та у побуті.
Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області закликають мешканців Роздільнянського району – неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під святкування Різдва Христового та щоденно у побуті. -  Вдалих та безпечних Вам свят! З Різдвом ХРИСТОВИМ!  
                                                              

Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити