До кінця року в Роздільній запроцюють цифрові радіо і телебачення

   Про це на своїй сторінці в фейсбук, повидомила народний депутат України Вікторія Сюмар.

   "Є рішення! Вже до кінця року Одеська область буде з українським ТБ і радіо. Вся. Нацрада оголосила конкурс на цифрові ліцензії на базі державного концерну РРТ. Знаю, бага складних слів. Але означають вони наступне:
- вежі, збудовані державою, запрацюють для трансляції украінського ТБ і радіо, а не лише мобільних операторів, як це є зараз,
- Зеонбуд , серед власників якого сім'я Януковича, нарешті і вперше втратив монополію на цифрове мовлення.
- Зеонбуд зарухався і пообіцяв закрити "білі плями".
- і головне. Одещани в Кіліі, Роздільній, Кодимі, Рені, Татарбунарах і тд будуть чути і бачити українське і жити в укр інформпросторі, а не в російському з Придністров'я та Румунському.

   Заради цього варто було "випробувати" всі місцеві дороги Одещини і добратися в найдальші містечка на кордоні з Румунією і Придністров"ям).

   Нацрада, УДЦР, РРТ - можемо)! І можемо оперативно."

facebook.com

HEADER 

Reply
 
+2
Помнится в день города уже торжественно открывали вышку Т2. Я был уверен что она работает...Когд а доказывал оператору что в Раздельной есть Т2, он был в ступоре,--у нас нет таких данных, говорил.
Ещё откроем, ещё бабла срубим. (ok)
А найти тех кто уже открывал censored
Reply
 
+1
Ця щогла охопить лише місто та деякі навколишні села. Потрбіно ще задіяти вежу ООРТПЦ (РТС) у смт Лиманське Роздільнянськог о району - http://ukrtvr.org/efir-po-naselenikh-punktakh/37/165 . Вона змогла б покрити смт Лиманське, с. Кучурган в Роздільнянськом у районі та с. Градениця і Яськи в Біляївському. До кінця грудня 2016 року тут мовив 1+1, але цей канал відмовився від ліцензії. Також біля с. Щербанка Роздільнянськог о району є колишня радіорелейна щогла - http://ukrtvr.org/images/televezhi/Odeskaoblast/Sherbanka/1.jpg

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити