У ДНЗ «Оленка» відкрито 2 додаткових групи

   21 вересня пройшло урочисте відкриття 2 додаткових груп та хореографічного класу у ДНЗ «Оленка», 50 маленьких діточок у віці від 3 до 6 років будуть відвідувати свій улюблений садочок, отримувати освіту, розвивати свої творчі здібності, формувати навички спілкування з однолітками та дорослими.

   Повідомляє Роздільнянська районна державна адміністрація.

   Голова райдержадміністрації Наталія Бараненко, зазначила, що розвиток дошкільної освіти є пріоритетним напрямком державної політики,  тому   райдержадміністрацією  спільно з  органами місцевого самоврядування  розроблений  перспективний план  розвитку дошкільної освіти в районі.  До 2020 року планується відкрити додаткові групи в ДНЗ с. Степанівка, смт Лиманське,  відновлення  ДНЗ в селах Степове та Єгорівка, перепрофілювання  загальноосвітніх шкіл в навчально виховні комплекси в селах  Буцинівка,  Новоукраїнка, Старостине.  Будівництво дитячих садочків в селі Виноградарь та в місті  Роздільна. 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити