«КНИЖКОВА НАВАЛА» ДІСТАЛАСЬ РОЗДІЛЬНОЇ

   Нещодавно бібліотека Роздільнянської ЗОШ I-III ступенів № 3 завдяки акції «Книжкова навала» поповнилась дванадцятьма новими виданнями науково-популярної та військової літератури.

    - Книга «Війна і міф. Невідома Друга світова» (Видавництво Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016 р.). У цій книзі представлено 50 сюжетів Другої світової, які були опрацьовані 15 істориками. Робота науковців ґрунтується на довготривалих дослідженнях розсекречених документів. Її результати свідчать, що ці 50 сюжетів – міфи.

    - Книга «Вторжение в Украину: Хроника российской агрессии» (Видавництво "Брайт Стар Паблішинг", 2017 р.). Це результат роботи волонтерської розвідувально-інформаційної групи «Інформаційний спротив», ініціативи української суспільної організації «Центр військово-політичних досліджень», яка, у свою чергу, вивчала проблему військової загрози Росії проти України ще з 2008 року (відразу після війни РФ з Грузією). Глибоке розуміння суті подій, які відбувались в Криму з кінця лютого 2014 року та на Донбасі з весни 2014-го, а також величезний масив інформації, який надходив від мережі волонтерів-патріотів групи «ІС» в цих регіонах, надали можливість проаналізувати увесь хід російської агресії проти України з моменту її розв’язання і до початку 2016 року.

     - 10 томів серії «Історія без цензури» (Видавництво Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016-2017 рр.):

1. «Народження країни. Від краю до держави. Назва, символіка, територія і кордони України»;

2. «Поле битви – Україна. Від «володарів степу» до «кіборгів». Воєнна історія України від давнини до сьогодення»;

3. «Тіні згаданих предків. Від склавинів до русинів. Прадавня Україна, Русь і походження українців»;

4. «Лицарі Дикого Поля. Плугом і мушкетом. Український шлях до Чорного моря»;

5. «Русь «після Русі». Між короною і булавою. Українські землі від королівства Русі до Війська Запорозького»;

6. «Князі і гетьмани усієї Русі. «Через шаблю маєм право». Злети і падіння козацької держави 1648 – 1783 років»;

7. «У кігтях двохглавих орлів. Творення модерної нації. Україна під скіпетром Романових і Габсбургів»;

8. «На бій за волю. Перемога через поразки. Україна у війнах і революціях 1914 – 1921 років»;

9. «Україна радянська. Ілюзії та катастрофи «комуністичного раю». 1917 – 1938 роки»

10. «Від Рейхстагу до Іводзіми. У полум’ї війни. Україна та українці у Другій світовій».

   Мета цієї серії – розказати про українське минуле, спираючись на факти, а не на вигадки чи ідеологічне замовлення. Це перший за 15 років багатотомний виклад історії нашої країни.

   Даний комплект літератури охоплює період від стародавньої історії України і до початку російської агресії в Криму і на Донбасі. Книги містять підкріплений фактами, науково обґрунтований український погляд на проблеми, які традиційно висвітлювалися / висвітлюються через призму радянських / російських шаблонів.

   Організатором акції «Книжкова навала» виступає група «Інформаційний спротив» (координатор Dmitry Tymchuk). Керівник проекту – Aleksey Kopytko, координатор групи «ИС Харьков». Акція проводиться без залучення бюджетних коштів. Група «ІС» постійно шукає додаткові ресурси і партнерів, щоб придбати книги для більшої кількості бібліотек, в першу чергу – шкільних і сільських.

   Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів № 3 висловлює велику вдячність групі «Інформаційний спротив» за те, що відгукнулись на наше звернення і безкоштовно передали важливі та необхідні для нас видання.

 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити