«Учнівська Гвардія» отримала власний прапор

    Шостого грудня, в день Збройних Сил України, в рамках військово-патріотичного виховання, ГО «ГРОМАДА РОЗДІЛЬНЯНЩИНИ» презентувала новий волонтерський проект – Дитячо-юнацьке військово-патріотичне об’єднання «Учнівська Гвардія».

   Це об’єднання для дітей, які мріють продовжити навчання у військових вузах, можливо пов’язати своє життя з військовою професією, морально та фізично підготувати себе до служби в Армії, патріотів Збройних Сил України. Ми чудово розуміємо, що до війська мають приходити вмотивовані, загартовані фізично і морально молоді люди. Цим і буде займатись об’єднання «Учнівська Гвардія», та військово-патріотичний табір «Український Опір».

   Біля Пам’ятного знаку воїнам учасникам війни з росією, зібрались юнаки та дівчата, представники Роздільнянського та Великомихайлівського районів, курсанти дитячо-юнацького військово-патріотичного табору «Український Опір». Вони перші і увійшли до складу об’єднання.

   В присутності голови районної державної адміністрації Бараненко Н.В., військового комісара, полковника Номировського О.І., гвардійський прапор вручив ветеран АТО, учасник бойових дій, десантник 95-ї ДШБ Сергій Марусяк.

   Курсанти поклали квіти до меморіальної дошки нашому герою земляку, «кіборгу», кавалеру ордену «За Мужність» (посмертно) Сергію Іщенку, який загинув 20 січня 2015 року у Донецькому аеропорту, захищаючи Україну, та вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.

   Нас запросили до музею школи-гімназії № 1, де Анна Іванівна Алієва провела змістовну екскурсію, розповіла про Сергія, який навчався в цій школі. Курсанти залишили свої підписи вдячності у книзі відгуків музею.

    Дякую дітям, дякую дорослим, дякую волонтерам. Ми робимо спільну справу – ми виховуємо патріотів, майбутніх захисників України!

   16 грудня перша запланована поїздка до Військової академії (м. Одеса) на день відкритих дверей.

                       Слава Україні! Героям Слава!
                                                                                  Слава Збройним Силам України!


Володимир Василенко, голова ГО «ГРОМАДА РОЗДІЛЬНЯНЩИНИ».

 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити