рятувальники запрошують старшокласників сільських шкіл навчатися у вищих навчальних закладах ДСНС України

   Незабаром перед майбутніми випускниками шкіл, гімназій та ліцеїв постане найважливіше завдання у їхньому житті  – вибір майбутньої професії з якою буде пов'язане їх подальша доля. Для юнаків та дівчат молодих людей та їх рідних це дуже знакова подія і відповідальне завдання. 

   Професій  у нашій країні існує дуже багато і всі вони потрібні людям. А ось поєднаних мужністю, відвагою, ризиком власного життя, щоб допомогти ближнім, які потрапилли у біду,  набереться, не багато. Співробітники ДСНС України пропонують майбутнім випускникам здобути почесну професію – рятувальника, щоб рятувати життя та майно людей, які потрапили у біду.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області відвідують у ці дні навчально-виховні заклади Роздільнянського району, у яких проводять профорієнтаційну роботу з учнями старших класів. Під час особистих зустічей роздільнянські рятувальники знайомлять учнів зі специфікою їх роботи, правилами та умовами вступу до вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

   Так, нещодавно співробітник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту – Сергій Шморгал провів дві профорієнтаційні бесіди щодо умов вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України. Першого дня, співробітник ДСНС України провів профорієнтаційний захід для учнів 9-го класу Гаївського НВК «ЗОШ I-II ступенів – ДНЗ», а наступного дня, для 17 учнів 9-го класу Виноградарської загальноосвітньої школи I-III ступенів.       

   Зокрема, співробітник ДСНС України за допомогою демонстраційних матеріалів – плакатів та листівок ознайомив старшокласників з правилами та умовами вступу до вищих навчальних закладів системи ДСНС України: Національного університету цивільного захисту України, Черкаської академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

   Юнаки та дівчата задавали рятувальнику чимало запитань: щодо умов вступу і навчання на різні факультети, перелік та престижність спеціальностей, яких фахівців вони готують та подальше працевлаштування після закінчення цих вишів. Також, учні запитували у співробітника ДСНС України про професорсько-викладацький матеріальну-технічну базу, досягнення та повсякденне життя вищих навчальних закладів ДСНС України.     А  співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, старші лейтенанти служби цивільного захисту   - Сергій Сікора та Андрій Калита провели аналогічний захід з профорієнтації для учнів Слобідського НВК «ЗОШ I-II ступенів – ДНЗ».  

   Тож, старшокласники вищезгаданих шкіл дізналися від співробітників Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області багато цікавої та корисної інформації про мужніх та відважних людей, їх небезпечну, але почесну професію – рятувальника.

   Додаткову інформацію про вступ до вищих навчальних закладів ДСНС України можна отримати у Роздільнянському міськрайонному відділі ГУ ДСНС України в Одеській області або 5-му Державному пожежно-рятувальному загоні ГУ ДСНС України в Одеській області за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська, 48, тел. (04853) 5-09-12.
 

Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити