У Роздільній змагалися юні пожежні (фото)

   30 березня 2018 року в м. Роздільна, в актовій залі Роздільнянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» №1, пройшов районний етап Дружин юних пожежних.

   Кращі команди ДЮП шкіл Роздільнянського району змагалися за право називатися кращою районною Дружиною юних пожежних. Як поводитися у різних надзвичайних ситуаціях, які правила безпеки життєдіяльності потрібно знати, щоб уникнути біди, як правильно надати постраждалому невідкладну медичну допомогу та інше демонстрували зі сцени  школярі району.

   Цього року районний фестиваль проходив під девізом: «Будь-яке лихо здолаємо, коли правила безпеки життєдіяльності знаємо!». Юні рятівники змагалися у чотирьох номінаціях районного фестивалю ДЮП: «Візитка», «Вирішення ситуативних завдань», «Домашнє завдання» та «Конкурс плакатів» на протипожежну та техногенну тематику.
В першому  конкурсі - «Візитка» - з незначним відривом перемогла команда ДЮП «Запальні дівчата» зі Степової загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів.

   У цікавій боротьбі проходив другий конкурс - «Ситуація». Дюпівці відповідали на два запитання, які містилися у білетах, та за допомогою підручних засобів  демонстрували журі та глядачам, як правильно діяти та як надати допомогу постраждалим у різних екстренних ситуаціях. Переможцем у цьому конкурсі стала команда ДЮП «Ми на строжі» ( скорочено «МНС») з Яковлівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів.

   Традиційно найбільш видовищним видався останній, вирішальний конкурс, - «Домашнє завдання». Запекла боротьба між командами йшла буквально за кожний бал. І в цьому конкурсі упевнено перемогла команда ДЮП  «МНС» з Яковлівської загальноосвітньої школи.

   Переможцем  у конкурсі  плакатів на протипожежну та техногенну тематику команда ДЮП  «Запальні дівчата» зі Степової загальноосвітньої школи.

   Нелегко було журі визначити переможців та лауреатів районного етапу ДЮП. У результаті, за сумою усіх конкурсів, перше загальнокомандне місце впевнено завоювала команда ДЮП  «МНС» з Яковлівської загальноосвітньої школи.
Найбільш інтригуючим було оголошення журі переможців районного етапу ДЮП. Наприкінці заходу  начальник  Роздільнянського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області – Сергій Кузьменко та начальник відділу освіти Роздільнянської райдержадміністрації – Наталія Красножон урочисто нагородили переможців та лауреатів районного фестивалю Дружин юних пожежних  грамотами, подарунками та тортами.

    Переможців районного етапу ДЮП переповнювали цього дня емоції. Адже тепер команда ДЮП «МНС» з Яковлівської загальноосвітньої школи, як переможець районного етапу ДЮП буде представляти Роздільнянський район на обласному фестивалі Дружин юних пожежних. «Ми дуже раді, що сьогодні перемогли, багато тренувалися і доклали багато зусиль, щоб сьогодні перемогти.  У ДЮПі я вже займаюся не перший рік, отримані на таких фестивалях знання і уміння: як правильно діяти у різних екстрених ситуаціях,  надавати допомогу людям, які потрапили у біду, знадобляться мені, якщо у реальній ситуації буде потрібно надати допомогу постраждалій людині, я не розгублюся і допоможу їй », - розповів Іван Голдаєв, учень 7-го класу, капітан команди ДЮП «МНС» з Яковлівської загальноосвітньої школи.

 


Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити