Виставка «100-років боротьби: Українська революція 1917–1921» (фото)

   17 квітня 2018 року у Роздільнянському районному Палаці культури відбулось відкриття фотодокументальної виставки з нагоди «100-років боротьби: Українська революція 1917–1921» за фінансової підтримки Яна Мішкевича, керуючого партнера ТОВ «АгроПатріот».

   Історичний екскурс виставкою був проведений директором народного історико-краєзнавчого музею Вірою Шнягою.    Подякувала організаторам та всім причетним голова районної державної адміністрації Наталія Бараненко та зазначила про подальшу можливість проведення екскурсій для старшокласників загальноосвітніх закладів району.

   Виставка розповість про історію революційного руху та різні аспекти творення Української державності 1917-1921 рр. На інформаційно-просвітницьких фотодокументах, на основі світлин, картографічних матеріалів висвітлюються події Української революції – процеси державного будівництва, творення української політичної нації та її відродження як незалежної держави.
Запрошуємо всіх бажаючих перенестися в минуле століття і подивитися як починаючи з весни 1917 року відбувалося становлення української держави.

HEADER 

Reply
 
+8
"Історичний екскурс виставкою був проведений директором народного історико-краєзн авчого музею Вірою Шнягою." Пам'ятаю як ця "особа" в 2008 р., якщо не помиляюсь, коли, до речі в тому ж коридорі Районного палацу культури проводилась виставка "УПА-ІСТОРІЯ НЕСКОРЕНИХ", розривалась від "негадавания" і кричала, що всі хто до цієї виставки причетний "ФОЖИЗДЫ" та "БЕНДЕРОВЦЫ" а військові УПА то взагалі були не люди, і Україна то історична помилка. А тут на тобі, "патріотично" розповідає про боротьбу українців за державність. "Мастерство переобувания в воздухе не пропьешь".
Reply
 
-8
миша не будь провокатором, не неси брехню, понабираются окупанты и несут ересь. (HULI) (HULI) (HULI) (HULI)
Reply
 
-4
Може вона зрозуміла свою помилку у минулому і зараз її бічення змінилось) (ua)
Меня хочеть вірити, шо це саме так
Reply
 
-1
Стосовно Шняги, то як кажуть англійці "тільки мертві та дурні не міняють своїх поглядів".
Відносно виставки - раджу всім хто хочь трошки цікавиться історією, відвідати та ознайомитись з експозицією. Матеріал підібрано дуже класно. Викладено все змістовно та цікаво. Не пошкодуєте на витрачений час.
Reply
 
+2
Относительно бывших регионалов также говорят?
Встали на путь исправления?
Расскажите про эти невероятные изменения родственникам погибших во время Революции достоинства и в зоне АТО.
А украинцы по-другому говорят: "безнаказанное зло имеет свойство повторяться".

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити