ВПТ «Патріот» (фото)

   І знову замайорів на Роздільнянщині прапор військово-патріотичного табору «Патріот» як втілення державної Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, як прагнення юних патріотів дбати про свою Вітчизну, загартовуватися фізично і духовно.

    Сьогодні, як ніколи, дійсно потрібні нові підходи до виховання патріотизму на славних і древніх традиціях України,  продовжуючи втілення ідеї української державності як і у всі часи розвитку та національно-визвольних змагань нашої країни, враховуючи виклики часу.

    Цього року з 6 червня 45 курсантів, юнаків та дівчат, у складі трьох взводів, керівництва табору, командирів, інструкторів, прийняла Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   На урочисту церемонію відкриття, яка розпочалася під звуки Державного Гімну України, завітали почесні гості – голова районної ради Ф.В. Сігал, заступник голови райдержадміністрації Н.І. Тарнавська, начальник відділу освіти РДА Н.В. Красножон та в.о. директора КУ «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти»   М.Д. Сухий.
Життя табору сплановано відповідно до денного перебування, згідно Програми навчально-виховного процесу: заняття, екскурсії, практичні навчання

   Прийнята курсантами присяга – обітниця друзям, вихователям, батькам, Батьківщині – втілюється у життя

Хабарова Г.В

 

 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити