Вирує життя табору «Патріот»! (фото)

   Бентежить, захоплює, окрилює та надихає бурхливе військове життя військово-патріотичного табору «Патріот» з курсантами, юнаками та дівчатами Роздільнянського району.

   Цікаві та змістовні екскурсії до кінно-спортивного клубу «Аллюр», практичні заняття зі зброєю у прикордонників, відвідування міста Одеса. Фізична підготовка із самозахисту, практичні заняття з практичної підготовки у польових умовах, уроки маскування, заняття із вогневої підготовки та стрільби надали більшої впевненості нашій учнівській молоді, загартували їх характери та надали можливість отримати ряд навичок військового характеру.

   Ми пишаємося нашим юнацтвом, їхніми батьками, вихователями табору, його керівництвом, інструкторами та волонтерами. І як подяка і гордість за них звучить у таборі, у полях району та Одещини: «Слава юнакам і дівчатам табору «Патріот» ! «Слава патріотам Роздільнянщини!» і «Слава Україні !»

Хабарова Г.В

 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити