В Роздільній виявили жахливі умови у дитячому притулку

   Згідно з розпорядженням очільника Одеської ОДА Максима Степанова, проведена ревізія Роздільнянського притулку для дітей та центра соціально-психологічного порятунку в селі Затишшя

   Відвідування цих двох закладів залишило кардинально різні відчуття у моніторів. Як повідомляє Depo.Одеса, про це на своїй вторінці у Facebook написав радник голови Одеськоi ОДА з питань захисту прав дітей Артем Поланський.

   "Роздільна. Найстаріший притулок в області і, на мій суб'єктивний погляд, один з найбільш депресивних. Виділена частина третього поверху районної лікарні, з смутними стінами і лікарняної атмосферою. Всього 14 дітей у притулку, розрахованому на 20 дітей (але знову 27 ліжок). 10 з 14 - порушення термінів перебування, деякі діти по році. Чотири - без порушень, оскцльки тільки надійшли у п'ятницю. До речі, дуже довго шукали особисті справи на цих дітей. Погано все. Шукати позитив тут - даремне заняття, порушення є у всьому, на жаль", - йдеться у його дописі.

   В той же час центр соціально-психологічної реабілітації в Затишші навпаки порадував моніторів як охайністю, так і увагою до прохань попередніх ревізій. "У дуже хорошому стані, постійно підтримують належні умови. Працює лише дві групи, але є можливість збільшення потужності ЦСПР з 20 дітей до 40-50", - розповідає Поласний.

   Він додав, що у притулку виправили ситуацію з матрацами: замінили старі незручні на нові."Один з небагатьох притулків та центрів які варто розвивати і де всі документи в порядку. Буду просити фінансування і допомогу волонтерів та фондів", - повідомив Артем Поланський.
 

HEADER 

Reply
 
0
так шановні, виділяйте кошти , ви забули, що саме ви маєте утримувати ці заклади, робити ремонти, надавати меблі, обладнання, іграшки, та інше

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити