«Український опір» завітав до прикордонників Білгород – Дністровського загону

   Хлопці та дівчата дитячо-юнацького військово-патріотичного табору «Український опір» відвідали підрозділи відділу прикордонної служби «Роздільна» - відділення  «Степанівка», «Кучурган» та «Лиманське».

   Прикордонники ознайомили допитливих дітлахів з умовами служби на державному кордоні, розповіли як охороняють сухопутну ділянку кордону, державний кордон що проходить по Кучурганському водосховищу а також особливості служби в пункті пропуску.

   Правоохоронці показали зразки зброї та екіпіровку, яку використовують при охороні кордону. Також  познайомили з чотирилапим помічником прикордонників – вівчаркою, яка навчена виявляти наркотичні речовини. Пес з радістю показав дітям на що здатен та без зволікань віднайшов приховану кінологом закладку з імітатором наркотичного запаху.
Чекаємо юнаків та дівчат поповнити лави Державної прикордонної служби Укераїни!Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити