Рятувальники провели для малят акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

   Цікаво та пізнавально 11 жовтня 2018 року роздільнянські рятувальники провели для дітей акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» у роздільнянському дошкільному закладі освіти №4 «Ромашка», що на вулиці Молодіжній, 107 «А».

   Захід був приурочений до величного православного свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України.

   Акція проходила на ігровому майданчику дошкільного навчального закладу. Роздільнянські вогнеборці ознайомили малят дитячого садочка з героїчною професією рятувальника, розповіли дітям про свої робочі будні, показали дітям пожежно-технічне оснащення пожежно-рятувального автомобіля, бойовий одяг та інше. Також, рятувальники розповіли малятам правила пожежної  безпеки, а також навчали їх умінню правильно діяти малят у різних екстремальних ситуаціях.

   Фіналом акції став показовий виступ рятувальників державної пожежно-рятувальної частини ДПРЧ №32 м. Роздільна для 43 вихованців усі вікових груп (дітей віком від двох до шести років) дитячого садочка. Пожежні провели бойове розгортання, проклали рукавну лінію та продемонстрували дітям свої навики та вміння з ліквідації умовної пожежі. За мить, під радісні дитячі крики та овації, умовну пожежу було ліквідовано.

   Також, рятувальники запропонували малятам спробувати себе в ролі пожежного та потримати у своїх ручках справжній пожежний ствол. Дітей, охочих вперше приміряти на себе каску пожежного та тепловідбиваючий костюм, ознайомитися з пожежно-технічним обладнанням та посидіти за кермом  пожежно-рятувального автомобіля, виявилося чимало.
Це дійство викликало такий величезний інтерес у дітей, що утворилася черга.

   Наостанок акції рятувальники роздали дітям листівки з нагадуванням правил безпеки життєдіяльності, побажали їм добре навчатися, слухатися свої вихователів та батьків.
Сьогоднішня акція сподобалася малятам, керівництву та вихователям дитячого садка. З вуст дітей постійно лунав сміх та радість, а деякі хлопчаки дитсадка вже мріють у майбутньому стати рятувальниками. Та й дорослі залишилися задоволеними.

   «Завдяки, нашій тісній співпраці з роздільнянськими пожежними, ми сьогодні ознайомилися з професією рятувальника,  закріпили та поповнили знання дітей з правил пожежної безпеки», - зазначила Олена Ловченко, завідувачка закладу дошкільної освіти  №4 «Ромашка» м. Роздільна.

 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
 ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити