Рятувальники запрошують старшокласників освітніх закладів до вступу вищих навчальних закладів ДСНС України

   У м. Роздільна рятувальники продовжують відвідувати освітні заклади, у яких пропонують старшокласникам майбутнім випускникам здобути у вищих навчальних закладах Державної служби України з надзвичайних ситуацій почесні професії – рятувальника, пожежного інспектора, психолога, фахівця з цивільного захисту і охорони праці, хіміка-технолога, еколога та інші. Під час таких особистих зустрічей співробітники ДСНС України знайомлять юнаків та дівчат з специфікою їх роботи, правилами та умовами вступу до вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

   Так, 7 листопада 2018 року співробітник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту – Сергій Шморгал провів профорієнтаційний захід «Презентація професій – ДСНС України» щодо відбору кандидатів на вступ до навчальних закладів ДСНС України для 36 учнів 11-х класів Роздільнянського навчально-виховного комплексу (школа-гімназія) №1, що на вулиці Шевченка, 56. Зокрема, співробітник ДСНС України за допомогою демонстраційних матеріалів – плакатів та листівок ознайомив старшокласників з правилами та умовами вступу до вищих навчальних закладів системи ДСНС України: Національного університету цивільного захисту, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Вінницького вищого професійного училища.    
Захід виявився цікавим та корисним. Юнаки та дівчата задавали рятувальнику чимало запитань на які отримали змістовні відповіді. Зокрема,  щодо умов вступу на різні спеціальності вишів ДСНС України, форми і тривалості навчання, проживання та працевлаштування після їх закінчення, специфіку роботи, розміру заробітної плати про матеріальну-технічну базу, досягнення та повсякденне життя вищих навчальних закладів ДСНС України.  

   Наприкінці заходу, рятувальник продемонстрував старшокласникам на мультимедійному проекторі відеоролики про факультети і переліку спеціальностей, які готують ці виші, про матеріальну-технічну базу, досягнення та повсякденне життя вищих навчальних закладів ДСНС України та інше.  

   Випусникам вишів ДСНС України гарантується працевлаштування у підрозділах пожежно-рятувальної служби,  гідне грошове забезпечення, різні види соціальних і матеріальних допомог, речове забезпечення, право на обслуговування у відомчих закладах охорони здоров’я та інше.

   Тож, старшокласники дізналися від співробітника ДСНС України  багато цікавої та корисної інформації про мужніх та відважних людей, їх небезпечну, але почесну професію – рятувальника та про інші важжливі та престижні професії Служби порятунку – «101».

   Додаткову інформацію про вступ до вищих навчальних закладів ДСНС України можна отримати у Роздільнянському міськрайонному відділі ГУ ДСНС України в Одеській області або 5-му Державному пожежно-рятувальному загоні ГУ ДСНС України в Одеській області за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська, 48, тел. (04853) 5-09-12.
 


   Для всіх, хто серцем і душею обрав для себе професію мужніх та відважних, для молодих людей, які твердо вирішили присвятити своє життя нелегкій, але почесній службі в ім’я життя і спокою людей, навчальні заклади Державної служби  України з надзвичайних ситуацій – це саме ті навчальні заклади, які перетворять Ваші мрії в реальність.

      На даний час підготовку фахівців оперативно-рятувального профілю в Україні здійснюють чотири вищі навчальні заклади:

Національний університет цивільного захисту України

(м. Харків, вул. Чернишевська, 94)

Львівський  державний університет безпеки життєдіяльності

( м. Львів, вул. Клепарівська, 35)

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗУ

( м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8)

Вище професійне училище цивільного захисту (м.Вінниця)

(м. Вінниця, вул. Генерала Арабея, 7).

          До  вищих навчальних закладів цивільного захисту на денну форму навчання за державним замовленням приймають особи віком від 17 до 25 років, які мають повну середню загальну освіту. Перед направлення на навчання всі кандидати проходять професійний відбір, який  включає медичну комісію та психологічне тестування.     

Перелік сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти
 

За спеціальністями «Пожежна безпека»,«Цивільний захист»

1. Математика – профільний.

2. Фізика.

3. Українська мова та література

 

Іспити

 з фізичної підготовки складаються у вузі

За спеціальністю «Психологія»

1. Біологія  – профільний.

2. Історія України.

3. Українська мова та література

 

Іспити

 з фізичної підготовки складаються у вузі

         За умовпозитивного результату попереднього професійного відбору кандидати  допускаються до участі в конкурсі сертифікатів року вступу Всеукраїнського центру оцінювання якості освіти у вищі навчальні заклади.

          Після зарахування на навчання за державним замовленням курсанти забезпечуються харчуванням, речовим майном та грошовим утриманням. По закінченню навчання на державній формі всім випускникам присвоюється спеціальне звання та гарантоване працевлаштування, відповідно до отриманого освітньо-кваліфікаційного рівня.

          Для оформлення цільового направлення на навчання звертатись в підрозділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій за місцем проживання. Додаткову інформацію про вступ можна отримати  у відділі кадрів в 5-му державному пожежно-рятувальному загоні Головного управлінні ДСНС України в Одеській області за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська,48,телефони:(04853)5-09-12.

 


Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити