У с. Кам’янка рятувальники навчали старшокласників - правил пожежної безпеки під час святкування Нового року та Різдва Христового, а також ознайомили їх з умовами вступу до вишів ДСНС України

   Незабаром у дітей розпочнуться зимові канікули, тож небезпека чекає на школярів не лише на вулиці, під час відпочинку та розваг на природі, але й вдома: ігри з сірниками, неправильне користування електропобутовими приладами та газом -  все це може призвести до пожежі та інших надзвичайних подій. Ось тут і знадобляться юнакам та дівчаткам знання основ безпеки життєдіяльності.

   20 грудня 2018 року співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели з 32 учнями 9-11 класів Кам’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів, що на вулиці Шкільна, 1/1 відкритий урок на тему: «Правила пожежної безпеки у побуті та під час святкування Нового року і Різдва Христового. Дії під час виникнення пожежі».
Зокрема, майор служби цивільного захисту -  Сергій Шморгал за допомогою демонстраційних матеріалів розповів учням, з яких причин  найчастіше виникають загорання у побуті взимку, довів їм інформацію про ситуацію з пожежами, що сталися у житловому секторі на території Роздільнянського району у грудні місяці поточного року та ознайомив їх з випадками загибелі дітей на пожежах, що сталися цього року в Одеській області та у районі.

   Далі співробітник ДСНС України розповів старшокласникам, як правильно діяти при виникненні пожежі, як викликати по телефону - «101» рятувальників, як з допомогою підручних засобів можна ліквідувати загорання електропобутових приладів та як правильно діяти у разі виникнення запаху газу у будинку та інше.

   Великий інтерес у школярів виклила розповідь рятуальника про вогнегасники. Зокрема, як ними правильно користуватися та як з їх допомогою, ліквідувати загорання на ранній стадії його виявлення. Юнаки та дівчатка мали змогу ознайомитися, як користуватися порошковим вогнегасником «ВП-2».

   Цікаво та жваво прошла дискусія співробітника ДСНС України зі старшокласниками, як запобігти пожежам при влаштуванні новорічної ялинки» та які правила пожежної безпеки потрібно дотримуватися при користуванні піротехнічною продукцією.

   Старшокласники задавали фахівцю ДСНС України чимало запитань, на які отримали аргументовані відповіді.  

   Наприкінці уроку, фахівець ДСНС України провів з  старшокласникам профорієнтаційну бесіду щодо вступу до навчальних закладів ДСНС України. Зокрема, рятувальник розповів старшокласникам, яких фахівців готують вищі навчальні заклади ДСНС України та ознайомив їх з правилами та умовами вступу до Харківського національного університету цивільного захисту, Черкаської академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Вінницького вищого професійного училища.  

   Керівництво  Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області сподіваються, що учні засвоять усі правила безпеки життєдіяльності, а значить, надзвичайних подій в їх житті, не буде. Свята та зимові канікули у дітей пройдуть весело та безпечно.

   «Особливу увагу хочеться звернути на дітей. - Адже, деякі, батьки залишають своїх дітей на час святкування Нового року та Різдва Христового самих вдома. - І тоді, діти надані самі собі, починають шукати розваги - запалюють бенгальські вогні, петарди, хлопавки, не усвідомлюючи, до яких трагічних наслідків може призвести виникнення пожежі. Шановні батьки! У жодному разі, не залишайте дітей, без нагляду та не дозволяйте дитині користовуватися піротехнічними виробами», - закликав Сергій Кузьменко, начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області.  

Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити