Філософський семінар для підлітків Обрії майбутнього. Роздільна

   27 квітня у нашому місті відбувся довгоочікуваний семінар «Обрії майбутнього. Роздільна» на тему «Інноваційний розвиток VS традиційне суспільство».

   Це була не просто бесіда, і не заучування матеріалу, як у школі. Це відкритий діалог, у якому кожен може висловити свою власну думку, все побудовано на принципах рівності та свободи слова.
Організатором, координатором та модератором проекту виступив учень Роздільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, амбасадор «Klitschko Foundation» Денис Зейналов.

   Спікерами семінару були досвідчені та компетентні люди: історик, вчитель правознавства, громадянської освіти та історії Роздільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Просянюк Артем Олександрович та директор Роздільнянського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги, юрист Кулішова Тетяна Валеріївна.

   В форматі модерованого діалогу учасники разом зі спікерами та модератором досліджували поняття інновацій та традицій, з'ясовували значення цих речей у розвитку суспільства, дискутували про можливе майбутнє та розмірковували про місце інновацій та традицій у житті людини.

   «Я почула відповіді на багато запитань, які мене цікавили. Також мені став у пригоді метод аргументації і звісно сподобались спікери!» - каже учасниця проекту Анна Кулішова.

   Під час семінару учасники отримали мотивацію до саморозвитку, сформували цілі на майбутнє, за участі модератора обговорили з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, відносини в сім’ї та суспільстві, відстоювання своєї позиції та багато іншого.

   «Організатор , Денис, надав нам приклад того , як можна навіть у 15 років зібрати навколо себе багато цікавих людей, організувати зустріч, бути компетентним у багатьох питаннях та як треба починати змінювати країну з себе! Дуже вдячний.» - ділиться враженнями учасник зустрічі Павло Кожокар.

   За результатами проведеної зустрічі було підтримано ініціативу продовжувати проект «Обрії майбутнього. Роздільна» для розвитку молоді нашої Батьківщини.

   Долучайтесь до нас!


учень Роздільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, амбасадор «Klitschko Foundation» Денис Зейналов.

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити