Рятувальники провели профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення

   16 травня 2019 року співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели у м. Роздільна черговий профілактичний рейд щодо запобігання виникнення пожеж у природних екосистемах.

   Під час зустрічі з мешканцями м. Роздільна, рятувальники розповіли пересічним роздільчанам про пожежі та причини їх виникнення, що сталися у квітні місяці у природних екосистемах Роздільнянського району.

   Також, співробітники ДСНС України розповіли мешканцям районного центру правила пожежної безпеки під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду. Зокрема, рятувальники акцентували увагу громадян на тому, що під час відпочинку на природі, у жодному разі, не можна залишати багаття без нагляду, кидати недопалки у суху рослинність, застерегли їх про негативні наслідки від навмисного або стихійного спалювання сухостою та попередили громадян про адміністративну та кримінальну відповідальність за навмисне спалювання сухої рослинності.  
Наостанок, роздільнянські рятувальники розповіли про алгоритм дій людей, які опинилася в осередку пожежі  сухої трави, чагарників або у лісі та роздали їм листівки і пам’ятки з нагадуванням про дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі та недопущення спалювання сухостою.

   Тож, роздільнянські рятувальники сподіваються, що найкращим результатом таких профілактичних заходів буде відсутність пожеж сухостою у житловому секторі та природних екосистемах району.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають мешканців Роздільнянського  району неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки в природних екосистемах:

   Шановні громадяни!

   Будьте обачні, не кидайте недопалки та сірники у суху траву. Не розпалюйте, багаття у місцях відпочинку, в парках, поблизу сміттєзвалищ. Не дозволяйте, дітям бавитися з вогнем, постійно роз'яснюйте їм правила пожежної безпеки. Не будьте байдужими, якщо побачили дим, тління або невеличкий вогонь в природних екосистемах! Загасити займання сухої трави на самому початку легко - необхідно, вилити відро води або присипати вогонь землею. Телефон Державної служби України з надзвичайних ситуацій - «101».

 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ  
ГУ ДСНС України в Одеській області
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити