Співробітники ДСНС України нагадали мешканцям районного центру - правила безпечної поведінки на воді

   З настанням сонячної погоди та літніх канікул дорослі та діти, вирушають відпочивати до водоймищ. Однак, не завжди відпочинок на воді супроводжується радісними та приємними спогадами. Інколи, людська легковажність та недотримання елементарних правил безпеки на воді призводить до нещасних випадків. 

   У минулому 2018 році на водних об’єктах Роздільнянського району втопилося троє людей. Основною причиною трагічних випадків на воді є: купання людей у не придатних для відпочинку на воді водоймах та купання у воді в нетверезому стані.

   З метою запобігання нещасних випадків на воді - співробітники  Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели профілактичні бесіди під час, яких нагадали мешканцям районного центру - правила безпечної поведінки на воді.      

   Співробітники ДСНС України відвідали у м. Роздільна місцевий ставок, який знаходиться на вулиці Першого Травня. Територія належить Роздільнянській міській раді. У день проведення рейду відпочивальників на цьому ставку, не виявилося. Того дня, лише один чоловік рибалив у водоймі на вудку. Поблизу цієї водойми, у своїх повсякденних справах проходили дорогою місцеві мешканці - дорослі та діти, а також роздільнянці, які мешкають поблизу ставка на вулиці Запрудній. На підходах до цього непридатного для купання ставка встановлені таблички з попередженням про заборону купання у цій водоймі.

   Однак, не проінформованість, не зупиняє деяких зухвалих відпочивальників, які інколи відпочивають у вихідні та святкові дні на цьому ставку, забуваючи, що відпочинок на воді тут є небезпечним для їх життя та здоров’я. Адже, ця водойма, не обладнана та не призначена для безпечного відпочинку людей на воді, тому, що вона взагалі не відповідає вимогам наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи №272 від 03.12.2001 року «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об'єктах України».

   Тож, співробітники ДСНС України суворо попередили пересічних мешканців та особливо дітей, що купатися на ставку у м. Роздільна на вул. Першого Травня вкрай небезпечно для їх життя, оскільки цей пляж не відповідає «Правилам охорони життя людей на водних об’єктах України» та роздали їм листівки з нагадуванням правил про дотримання правил безпечної поведінки на воді.

   Чи дослухаються відпочивальники  застрежень та порад співробітників ДСНС України щодо дотримання правил безпечної поведінки на воді, залежить від їх сумління.

   Начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, Сергій Кузьменко закликає громадян суворо дотримуватися правил безпеки на воді:

   Шановні мешканці Роздільнянського району!

- не купайтеся, у не придатних для відпочинку на воді водоймах та у не необладнаних для купання місцях;
- не дозволяйте дітям купатися у воді без нагляду батьків, дорослих, постійно роз’яснюйте їм правила безпечної поведінки на воді;
- не купайтеся у воді в нетверезому стані;

   Лише суворе дотримання елементарних правил безпеки на воді допоможе уникнути біди!
 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити