На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Рятувальники провели для дітей пришкільного оздоровчого табору «Веселковий дивограй» - акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

   На початку акції, співробітники ДСНС України ознайомили учнів з діяльністю «Служби порятунку -101», з героїчною професією рятувальника та розповіли про свої робочі будні. Також, рятувальники показали дітям пожежно-технічне обладнання пожежного автомобіля, розповіли учням про його призначення, показали бойове спорядження рятувальників та інше.  

   Літні канікули у школярів, тільки розпочалися. Тому, рятувальники нагадали дітям правила безпеки життєдіяльності, застерегли їх від нещасних випадків під час відпочинку на природі та воді, роз’яснили учням, як правильно діяти у різних екстремальних ситуаціях.

   Найбільш цікавим та видовищним дійством акції виявився показовий виступ рятувальників державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна. Пожежні проклали рукавну лінію та продемонстрували дітям свої навики та вміння з ліквідації умовної пожежі. За мить, під радісні дитячі крики та усмішки, умовну пожежу було ліквідовано.

   Також, співробітники ДСНС України запропонували дітям спробувати себе в ролі пожежного та потримати у своїх дитячих руках справжній пожежний ствол. Дітей, охочих вперше приміряти на себе каску та бойовий одяг пожежного та посидіти за кермом  пожежно-рятувального автомобіля, виявилося чимало. Це викликало такий величезний інтерес у дітей, що утворилася черга.
Наостанок акції рятувальники роздали дітям листівки з нагадуванням правил безпеки життєдіяльності, побажали їм добре навчатися, слухатися свої вихователів та батьків.
З вуст дітей постійно лунав радісний сміх, а деякі діти запевнили дорослих,  а деякі хлопчаки заявили дорослим, що мріють у майбутньому стати пожежними.

   Учні та вихователі дитячого оздоровчого табору «Веселковий дивограй» подякували рятувальникам за проведений захід та поділилися приємними враженнями від сьогоднішньої акції.  
«Мені, найбільше сподобалося оснащення пожежного автомобілю та спеціальний одяг рятувальників», - поділився враженнями 10-річний Денис Кухарчук, учень 4-го «А» класу Роздільнянського НВК (школа-гімназія) №1.    

   «А мені, сподобалося, як пожежні гасили умовну пожежу та розповідали нам про свою роботу», - розповіла 10-річна Настя Плагова учениця 4-го «А» класу Роздільнянського НВК (школа-гімназія) №1.     

   Після закінчення заходу учні, вихователі пришкільного дитячого оздоровчого табору «Веселковий дивограй» та рятувальники зробили колективні світлини на згадку.

 


 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області

on 11 червня 2019