На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Рятувальники виявили кричущі порушення вимог протипожежної безпеки освітніх закладів району (фото)

   Так, під час перевірок Буцинівського та Новоукраїнського НВК, Виноградарської, Єгорівської, Болгарської, Бурдівської, Єреміївської  загальноосвітніх шкіл фахівцями ДСНС було виявлено чимало порушень вимог та правил пожежної безпеки, що створює загрози - виникнення пожеж, життю і здоров’ю дітей, а також перешкоджає гасінню вогню.

   Найбільш вразила рятувальників халатність керівництва Виноградівської ЗОШ I-III ступенів, де запасні евакуаційні виходи  були заблоковані монтажною піною, що  унеможливлює вільну евакуацію дітей та створює загрозу їхньому життю та здоров’ю.

Не забезпечена безпечна евакуація дітей також у Буцинівському НВК, Єреміївській, Бурдівській та Новоукраїнській ЗОШ. Не забезпечені зовнішнім протипожежним водопостачанням від пожежних водойм та гідрантів будівлі усіх вищезгаданих закладів. Також, у Буцинівському НВК, не зважаючи, на заборону у одному з приміщень користувалися  електрочайником.

За результатами перевірок керівникам вищезгаданих освітніх закладів будуть вручені акти перевірок та  приписи на усунення порушень пожежної безпеки, відповідальних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області