На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Інспектори ДСНС знову виявили порушення вимог протипожежної безпеки в освітніх закладах району

   Так, 21 січня 2020 року інспектори ДСНС перевірили систему оповіщення про пожежі, доступність евакуаційних виходів, план та шляхи евакуації, наявність первинних засобів пожежогасіння, відповідність обладнання приміщень вимогам пожежної безпеки, справність пожежних водойм на території Яковлівського дошкільного навчального закладу «Пролісок», що на вул. Покровська, 38.
Зокрема, під час перевірки вищезгаданого дитячого садка фахівцями ДСНС було виявлено  порушення вимог та правил пожежної безпеки – дерев’яні перекриття даху дитсадка, не оброблені вогнезахисним розчином, не працює автоматична пожежна сигналізація АПС.

   І цього ж дня, аналогічну перевірку інспектори ДСНС провели у районному комунальному закладі «Роздільнянська школа мистецтв» за адресою: м. Роздільна на вул. Європейська, 25.  
Під час перевірки цієї установи фахівці ДСНС виявили багато грубих порушень вимог та правил пожежної безпеки – не працює АПС, відсутня система оповіщення про пожежу, що унеможливлює вільну евакуацію дітей та створює загрозу їхньому життю та здоров’ю. Також, перекриття даху будівлі, не оброблені вогнезахисним розчином, електрощитова розміщена під сходами евакуаційного виходом, відсутнє евакуаційне освітлення та інші.

   Під час перевірки музичної школи рятувальники раптово провели учбову евакуацію дітей, педагогів та адміністративно-технічний освітнього закладу. За півтори хвилини 60 дітей, 15 педагогів та адміністративно-технічний персонал музичної школи самостійно, без метушні і паніки евакуювалися по двом евакуаційним виходам на вулицю.  

   Фахівці ДСНС зазначили, що евакуація пройшла організовано у короткі терміни.

   За результатами перевірок керівникам вищезгаданих освітніх закладів будуть вручені акти перевірок та приписи на усунення порушень пожежної безпеки, відповідальних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.
 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області