На сайте nachodki.ru можно купить фонари

У селі Понятівка рятувальники разом з працівниками поліції нагадали громадянам - правила пожежної безпеки у побуті

   З метою запобігання пожеж у житловому секторі, 18 лютого 2020 року співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області разом з дільничними інспекторами Роздільнянського відділу поліції ГУ НП в Одеській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців села Понятівка різної вікової категорії: молодь, люди середнього віку, пенсіонери та діти.

   Зокрема, фахівці ДСНС та працівники поліції  розповіли селянам: про пожежі, що сталися в 2020 році у житловому секторі Роздільнянського району, роз’яснили з яких причин найчастіше виникають пожежі у побуті в опалювальний період, а також роз’яснили мешканцям с. Понятівки, як зберегти свою оселю від загорань, як правильно і безпечно користуватися пічним опаленням, газовими і електро побутовими приладами, як не допустити короткого замкнення електромережі та інше.

   Велику увагу рятувальники та полісмени приділили запобіганню нещасних випадків серед дітей. Фахівці ДСНС та працівники поліції   закликали батьків та дорослих, щоб вони у жодному разі,  не залишали дітей без нагляду та постійно навчали їх правилам безпеки життєдіяльності. Адже, деякі батьки працюють на роботах, інколи за їх дітьми доглядають бабусі, дідусі, або взагалі деякі дітлахи залишаються вдома, без нагляду дорослих.      

   Наостанок, учасники рейду роздали громадянам листівки з нагадуванням правил пожежної безпеки у побуті.

   Тож, рятувальники та працівники поліції сподіваються, що найкращим результатом таких профілактичних заходів буде зменшення кількості загорань та надзвичайних подій у житловому секторі. Адже, пожежі ефективніше попереджати, ніж ліквідовувати їх наслідки.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою та справністю - пічного опалення, електропобутових та газових приладів.

   У жодному разі, не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих. Бережіть своє життя та оточуючих!


Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області