Роздільнянські рятувальники провели позапланову перевірку Бурдівської загальноосвітньої школи

   Нещодавно інспектори Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели позапланову перевірку Бурдівської загальноосвітньої школи I-III ступенів щодо дотримання вимог протипожежної безпеки.

    Під час перевірки було усунену порушення вимог пожежної безпеки. Зокрема, на території освітнього закладу встановлено пожежний гідрант, відремонтовано блискавкозахист та інше. Проте приміщення школи і досі залишаються небезпечними для перебування дітей.

   КУ СВТГРР «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» має встановити пожежну сигналізацію, оповіщення про пожежу та обробити вогнезахисним розчином дерев’яні конструкції будівлі.

   Маємо надію, що вищезгаданий заклад з обслуговування освітніх закладів району забезпечить безпеку усіх дітей Роздільнянського району!      
                                                   

Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області
 

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити