Роздільнянська райрада хоче припинити надавати тепло мешканцям міста

   В порядку денному пленарного засідання ХІХ сесії Роздільнянської районної ради було питання про припинення надання послуг теплопостачання жителям міста комунальним підприємством «Роздільнатеплокомуненерго».

   Як повідомив кореспондент ІзбірКому, доповідачем з даного питання мав стати цього підприємства В’ячеслав Земський, однак розмову почав міський голова Валерій Шовкалюк, якого обурила категоричність поставленого питання.

   Він звернувся до депутатів з проханням розібратися в питанні якнайглибше, поспілкуватися з містянами, дізнатися про їхні потреби. За його словами, проблема з відмовою від центрального опалення в багатоповерхівках стоїть гостро: більшість жителів перейшли на індивідуальне опалення, а ті, що залишились, не в змозі платити завищені через вибірковість опалення тарифи. Причому, більшість з тих, хто поки що опалює квартири централізовано, — пенсіонери. Міська рада минулого року заплатила із бюджету за перевищення, але з умовою: жителі багатоповерхівок повністю відмовляться від центрального опалення. Та депутати міськради розуміють, що перейти на індивідуальне опалення без допомоги пенсіонери не зможуть.

   Валерій Шовкалюк повідомив, що міська рада може виділити мільйон грн на допомогу пенсіонерам для встановлення автономного опалення (приблизно кожному потрібно 30 тисяч грн), і запропонував райраді зробити такий же крок, а вже потім приймати рішення про припинення централізованих послуг. Всього квартир, що потребують переоблаштування для індивідуального опалення, — 160.

   Та категорично проти висловився Фелікс Сігал, який сказав: «Місту потрібно — нехай місто і робить!». За негайне припинення надання послуг виступив і В’ячеслав Земський. Зі свого боку Валерій Шовкалюк висловив спільну думку депутатів міськради про те, що місто — теж район, і потребує допомоги від райради у вигляді матеріальної підтримки малозабезпеченим. Його підтримав депутат Андрій Осадець, який запропонував вилучити питання із порядку денного і доручити відповідній комісії вивчити його детально і надати аргументовані пропозиції. Та для прийняття такого рішення не вистачило голосів.

   Втім, і пропозицію Фелікса Сігала та В’ячеслава Земського про негайну відмову обслуговувати міські будинки підтримали лише 14 депутатів райради, тому рішення не прийняли.

www.izbirkom.org.ua

HEADER 

Reply
 
+13
райрада хочет избавиться от услуг для населения. В прошлом отопительном сезоне , с таким учетом как у Земского, у них были одни неприятности. Однако обратите внимание, услуги прекращаем, а котельную оставим у себя и взымем еше с города аренду, Кроме того оставим в коммунальном предприятии котельные всех бюджетных организаций. Там можно спокойно поднимать тарифы и все будут молчать- свой же бюджет, что хочу, то и ворочу. Имеем чистый доход и никакого гембеля. И депутаты все молчат как зомби.
как видно из статьи, один только Осадец, что-то понял и то не до конца.

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити