Правоохоронцям знадобилося декілька годин аби розшукати юних втікачок

   Біля десятої години до чергової частини Роздільнянського відділу поліції надійшло повідомлення від стурбованої матері, яка повідомила, що її п’ятнадцятирічна донька  о дев’ятій годині вечора напередодні пішла гуляти на вулицю та до теперішнього часу додому не повернулась.

   Одразу було сформовано декілька пошукових груп, які розпочали  оперативно розшукові заходи. Відпрацьовувались усі розважальні заклади та прочісувались лісосмуги району.  

   Через дві години до відділу поліції надійшло ще одне повідомлення про зникнення дитини. Мати повідомила правоохоронцям, про те, що шість діб тому її тринадцятирічна донька пішла з дому та  досі не повернулась. Про те, до поліції вона  не звертались так як дитина неодноразово вже уходила на нетривалий час, але завжди поверталась додому.

    Вже за кілька годин кропітка праця принесла позитивні результати, обох дівчин було знайдено цілими та неушкодженими. Дівчата розповіли, що протиправні дії до них не здійснювалось, а  тікають з дому вони тому, що мають погані стосунки з батьками та не можуть знайти з ними спільної мови.

   Правоохоронці нагадують: якщо дитина пішла з дому, не повернулась з занять, не відповідає на дзвінки і не передзвонює, необхідно негайно повідомити про це до поліції за телефоном 102.

Роздільнянський відділ поліції ГУНП України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити