Газета «Вперед» не відповідає жодним стандартам журналісткої етики - Вікторія Сюмар

   12 вересня 2017 року о 12.00 у приміщенні Роздільнянської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада під керівництвом голови  комітету Верховної ради України з питань інформаційної політики Вікторії Сюмар.

   У нараді окрім депутатів Верховної ради України, представників українських телеканалів  брали участь голова РДА Бараненко та працівники, адміністрації, міський голова Роздільної Шовкалюк, селищний голова смт Лиманське Евтодій, сільский голова Кучурган Левицький та інші.

    В ході наради голова Роздільнянської РДА Бараненко поінформувала присутніх про стан покриття району українським телебаченням та радіомовленням. А саме - поганий прийом у центральній частині району та повну відсутність прийому українського радіо та телеефірів у частині прилеглій до кордону де приймаються виключно російські телеканали та радіостанції які транслюються з Придністров’я.

    Вислухавши думку представників телевізійників голова парламентського комітету Сюмар запевнила що до кінця року уся територія району буде покрита цифровим Українським телебаченням.

    Наприкінці зустрічі заступник голови РДА звернувся до народного депутата Сюмар з пропозицією на законодавчому рівні унеможливити використання засобів масової інформації для політичної реклами за рахунок держави або місцевої громади. Як приклад представив для ознайомлення всім присутнім підбірку газети районної ради «Вперед» де в кожному примірнику по декілька разів згадувався, цитувався, зображувався на світлинах  голова опозиційного блоку району, а «за сумісництвом голова районної ради Сігал».

    Найбільшу увагу народний депутат звернула на примірник газети «Вперед» за 6 вересня 2017 року, де тільки на першій сторінці пан Сігал зображувався на трьох світлинах, та йому було присвячено п’ять статей. Присутні на зустрічі телевізійники аж вп’ялись об’єктивами телекамер в цей шедевр. Масла в огонь додала сама головний редактор газети «Вперед» Буковська, яка намагалась виправдати редакційну політику. Важко передати все що відбулось далі але Буковську інколи ставало навіть жалко. Висновок пані Сюмар як фахового журналістика, та викладача журналістики: газета «Вперед» не відповідає жодним стандартам журналісткої  етики.

Прощаючись народний депутат запевнила що ситуація з редакційною політикою газети «Вперед» буде розглянута на засіданні комітету Верховної ради.  Примірник газети Сюмар забрала з собою.

   Газета «Вперед»  про даний факт на своїх шпальтах не згадує.

Дмитро Цебенко

HEADER 

Reply
 
+1
Це точно, ця газета перетворюється: то в "рупор Пресмана", то в "рупор Шовкалюка, то в "рупор Сігала".
Не газета, а папір, на якому печатают на сторінках, тільки "письма счастья" від жителів района за те, що влада повинна робити на своєму рівні. Особливо гидко за цим дивитися перед виборами!
Наприклад, останні події с асфальтуванням доріг по городу Роздільна. Написали про м2, а про якість цих доріг та робіт - ні букви! Асфальт новий по вул. Кирпи положен на брудний щебінь и грунт. І края його як, кажуть в народі, бик "поссав". (T)
Reply
 
+6
Это давно брехливая газетёнка. Сначала до уровня дна её довел Колпаков (ещё тот сепар, руϟϟкий человекъ, который хочет, чтобы сюда пришёл Путин). Все его материалы были тенденциозными с антиукраинским душком. Буковская взяла парочку не менее одиозных людей. Газета очень субъективная, источник многих слухов, политической джинсы жопоблока (всякие сигалы и саутенковы пишут про вещи не имея о них зелёного понятии - лишь бы как-то что-то критиковать). Нужно 100 раз подумать перед тем, как воспринимать материал газеты за чистую монету.
От заказухи жопоблока тянет пророссийским душком и раскачиванием ситуации в регионе. Вот с таких газетёнок формировалось пророссийское мнение на Донбассе и в Крыму. При должном анализе, газетёнка является хорошим источником пищи для СБУ.
Яркий пример того, как региональная журналистика застряла в начале 2000-х. Общеукраинские издания давно шагнули вперёд относительно соблюдения журналистских стандартов.
Что практически отсутствует в местном "брехунце":
1. баланс мнений и точек зрения - есть мнение Сигала-Саутёнко ва о ком-угодно, но нет альтернативной соразмерной точки зрения. Сигал-Саутёнков с их "высшими образованиями" выступают последней инстанцией во всех направлениях.
2. достоверность - прав только Сигал-Саутёнков а, у всех остальных чуть ли психиатрические диагнозы, потому что думают иначе.
3. отделение фактов от комментариев - комментарий Сигала-Саутёнко ва выступает фактом. Или есть комментарий Сигала на как бы факт от Саутёнкова и наоборот
4. точность - много субъективности. "Факты" никто предварительно не проверяет. Должность, звание - залог правдивости.
5. полнота - вырывание нужных для критики моментов из какого-либо события, на котором строится популистическая риторика Сигалов-Саутёнковых.
6. оперативность - тут не поспоришь, где Сигал там и журналист. Оперативно доносится мысль Сигала.
Reply
 
+5
Наталя! Пиши та висвітлюй те, що є. Якщо інші вельмишановні не можуть запропонувати щось більш розумне для висвітлення та сторінках газети, а бачать себе тільки "у кріслах", а журналістів та інших - на поклоні, то так хай і буде.

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити