Голодомор 1932-1933 років

   Голод 1932 - 1933 рр. для українців був тим же, чим нацистський геноцид для євреїв, або різанина 1915 р. для вірмен. Ця трагедія, масштаби якої просто неможливо усвідомити, завдала нації непоправного удару, соціальні, психологічні і демографічні наслідки якої дають знати про себе і сьогодні.

   Голодомор 1932-1933 років — це глибока рана в душі українського народу. Скільки болю, мук, жаху, брехні зазнав наш народ. Духовно-моральний стан сучасного українського суспільства свідчить про те, що голодомор був засобом для винищення, упокорення всього українського селянства, насадження йому бездуховності та німої рабської покори. Вороги нашого народу спочатку нищили душу народу, внутрішні храми людей, а згодом духовні храми — християнські святині народу.

   м. Роздільна, 29 листопада, 16-та година. Біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні, з колосками та запаленими свічками в руках збираються люди. Йдуть сім’ями, з дітьми, онуками. На екрані демонструються кадри документального фільму, створеного на фактах історії нашого роздільнянського району, інтерв’ю прямих свідків тих страшних подій.
Чин панахиди по убієнним голодом українців проводить настоятель Української греко-католицької церкви отець Святослав.
До присутніх звертаються перший заступник голови РДА Цибенко Д.О., та голова ГО «ГРОМАДА РОЗДІЛЬНЯНЩИНИ» Василенко В.М.

   Хвилина мовчання. Звучить метроном, ніби рахуючи останні хвилини життя тих, хто не пережив голодомор.
Дивлюся на присутніх на мітингу і починаю розуміти, що голодомор і сьогодні жере людські душі, совість людську, пам'ять людську. Про що я. Та про ту ж саму совість, душу і пам'ять. Жодного разу сюди не приходили служителі УПЦ МП. Чому? Бо не визнають голодомор 1932 – 1933 рр. в Україні геноцидом. Московія не визнала і вони не визнають.

   Сьогодні Голодомор пройшов кабінетами районної ради і винищив керівництво цієї ради. Інакше, як зрозуміти їхню відсутність на мітингу, разом з людьми. Чорним мором пройшов Голодомор по совісті і пам’яті районних депутатів, перетворивши їх на моральних гоблінів. Жодного на мітингу. Вибачаюсь – один був. А для чого приходити? Можна по телевізору, під горілочку, «сєльодочку» і про Голодомор згадати, випити за упокій душі…Жодного разу не були… одним забороняє відсутність совісті, іншим – зневага, нелюбов до України. А серед них є жінки, матері, бабусі. Бог їм суддя.
Вічна Пам’ять всім, хто не пережив голодомор. Вічна Пам’ять…

Володимир Василенко, голова ГО «ГРОМАДА РОЗДІЛЬНЯНЩИНИ».

HEADER 

Reply
 
+6
Щоб стверджувати, що події 1921-1923 р., 1932-1933 рр. та 1946-1947 рр., не є чимось жахливим чи злочинним, мабуть треба бути повним моральним censored . А те, що так звані "ДИПУТАТЫ РАЙОНАВА САВЕТА" на подібні факти своєю більшістю кудкудахтують про "ГОЛАД БЫЛ ВИСДЕ!!!", "НЕБЫЛА УРАШАЯ!!!", "ЕСЛИ БЫ НЕ СТАЛИН БЫЛАБЫ ХУШЕ!!!" і подібні нісенітниці, то тут, або банальне незнання історочних фактів, або ж ціленаправлене запудрювання мізків оточуючим та захист "РАССИЙСКИХ ДУХОВНЫХ СКРЕП". Хоча чого чекати від колишніх (а колишніх не буває) ригів, комуністів, сраколизів та інших censored .
Reply
 
+2
А хто вам дав право визначати, яким чином вшановувати пам'ять невинно убієних? Хто вам дав право щось розповідати про совість і зневагу, коли ви знюхались з регіоналом пресманом, тим самим, який голосував за диктаторські закони, коли відбувалась Революція ГІДНОСТІ? Хто вам дав право визначати рівень патріотизму по присутності на таких заходах? Ви знаєте, чим саме в той час кожна людина займалась? Може не слід пхатись в особисте життя кожного? Кажете революція ГІДНОСТІ?
Ви впевнені, що всі кого зганяють на такі заходи, визнають Голодомор, День Побєди тощо? Не самообман?
В нас демократична держава? Скільки за старою совковою процедурою будуть проходити такі заходи? Не вистачає тільки заздалегідь заготовлених транспорантів. Розповіді про новий фільм, який 3 роки підряд нам крутять. Сігали-Василенк и-Пресмани постійно вказують бюджетникам, що вони мають робити під час робочого часу і виконання своїх безпосередніх обов'язків, а також у не робочий час. Відношення до бюджетників, як до скотини. І ви щось будете розповідати про ГІДНІСТЬ? Бог вам суддя.

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити